Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Veelgestelde vragen

Hotel Villa Milas

Hotel Address Franjeva?ka 3, 88000 Mostar, Bosnia And Herzegovina, Bosnië en Herzegovina



Beschikbaarheid controleren

Over Hotel Villa Milas

Op slechts 5 minuten lopen van de door de UNESCO genoteerde oude brug en van de oude stad, biedt Hotel Villa Milas kamers met airconditioning en beschikt over gratis wifi. Het biedt een 24-uurs receptie en gratis kranten zijn beschikbaar in de lobby van het hotel.

Alle kamers worden geleverd met een satelliet-tv met een flat-screen en een bureau. De eigen badkamer is uitgerust met een haardroger.

Gasten kunnen genieten van het ontbijt, dat dagelijks wordt geserveerd in de ontbijtruimte. Het pand biedt gratis privéparkeren ter plaatse.

Het Franciscaanse klooster en de Saint Peter en Paul Church staan ​​recht voor het Villa Milas Hotel.


Boek een kamer

Faciliteiten

Gratis wifi

Gratis wifi

Pendeldienst

Pendeldienst

Gratis parkeren

Gratis parkeren

Restaurant

Restaurant

Bar

Bar

Faciliteiten voor Gasten met een Beperking

Faciliteiten voor Gasten met een Beperking

Familiekamers

Familiekamers

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Regels

CheckinCheckin: From 14:00 to 21:00

CheckoutKassa: From 08:00 to 11:00

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 746 m van het centrum van Mostar verwijderd!


Location Address Franjeva?ka 3, 88000 Mostar, Bosnia And Herzegovina, Bosnië en Herzegovina MapZie op de kaart




Veelgestelde Vragen over Hotel Villa Milas

Waar ligt Hotel Villa Milas ten opzichte van het centrum van Mostar?

Hotel Villa Milas biedt accommodatie op slechts 0.7 km van het hart van Mostar.

Is Wi-Fi gratis in Hotel Villa Milas?

Ja, Wi-Fi is gratis.

Wanneer begint het inchecken bij Hotel Villa Milas?

Je kunt inchecken bij Hotel Villa Milas vanaf From 14:00 to 21:00 .

Kunnen gasten luchthavenvervoer regelen via Hotel Villa Milas?

Ja, luchthaven pick-up en shuttle-services zijn beschikbaar bij Hotel Villa Milas.

Mogen gasten gratis parkeren bij Hotel Villa Milas?

Ja, bezoekers kunnen zonder extra kosten parkeren.



Accommodaties in Mostar, Bosnië en Herzegovina

Appartementen
Appartementen 137 plaatsen Lees de gids... →
Hotels
Hotels 31 plaatsen Lees de gids... →
Gasthuizen
Gasthuizen 24 plaatsen Lees de gids... →
Villa's
Villa's 11 plaatsen Lees de gids... →
B&Bs
B&Bs 10 plaatsen Lees de gids... →
Hostels
Hostels 5 plaatsen Lees de gids... →
Motels
Motels 5 plaatsen Lees de gids... →
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 3 plaatsen Lees de gids... →
Onderhouden appartementen
Onderhouden appartementen 1 plaatsen
Homestays
Homestays 1 plaatsen
Lodges
Lodges 1 plaatsen

Wat te doen in Mostar, Bosnië en Herzegovina

Dagtochten
Dagtochten 6 Tours Lees de gids... →
Wateractiviteiten
Wateractiviteiten 1 Tours
Privérondleidingen
Privérondleidingen 1 Tours

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.