Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Veelgestelde vragen

Vienna Hotel Dongguan Houjie Exhibition Center

Hotel Address No.9 Jiaju Avenue, Dongguan, China



Beschikbaarheid controleren


Wenen Hotel Dongguan Houjie Exhibition Center biedt comfortabele accommodatie op slechts één km van Guangdong Modern International Exhibition Center. Gasten genieten van een gedeelde lounge, gratis privéparkeren en toegang tot wifi overal in het pand. Met voorzieningen zoals roomservice en een 24-uurs receptie, kunnen gasten er zeker van zijn dat aan hun behoeften zal worden voldaan. Kamers hebben een tv, airconditioning en een eigen badkamer. Het hotel ligt in de buurt van Shenzhen Bao'an International Airport en is handig gelegen voor reizigers die op zoek zijn naar handige transportopties. Opmerkelijke nabijgelegen attracties omvatten het Tiger Gate Museum (9,1 km afstand).


Boek een kamer


Over Vienna Hotel Dongguan Houjie Exhibition Center

Faciliteiten

Gratis wifi

Gratis wifi

Restaurant

Restaurant

Gratis parkeren

Gratis parkeren

Roomservice

Roomservice

Ontbijt

Ontbijt


Locatie

Location Address No.9 Jiaju Avenue, Dongguan, China MapZie op de kaart



Boek een kamer

Veelgestelde Vragen over Vienna Hotel Dongguan Houjie Exhibition Center

Hebben gasten toegang tot gratis Wi-Fi bij Vienna Hotel Dongguan Houjie Exhibition Center?

Ja, Vienna Hotel Dongguan Houjie Exhibition Center heeft overal gratis Wi-Fi.

Is parkeren bij Vienna Hotel Dongguan Houjie Exhibition Center gratis?

Ja, parkeren bij Vienna Hotel Dongguan Houjie Exhibition Center is gratis voor gasten.



Accommodaties in Dongguan, China

Hotels (38)
Onderhouden appartementen (2)
Homestays (2)
Appartementen (1)

Wat te doen in Dongguan, China

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.