Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Mein Haus B @Bangsaen

Hotel Address 1/2, Ban rong khoei, Thailand



Beschikbaarheid controleren

Over Mein Haus B @Bangsaen

Maxim

Mein Haus B @bangsaen, gelegen in Ban Rong Khoei, 1,4 km van Bang Saen Beach en 1,4 km van Wonnapha Beach, biedt comfortabele accommodatie met toegang tot een terras, gratis privéparkeren en gratis wifi. Deze charmante villa ligt op ongeveer 15 km van de vlucht van de gibbon en 25 km van Mini Siam en heeft een ruime lay -out met 5 slaapkamers, een volledig uitgeruste keuken en twee badkamers. Gasten genieten van een flatscreen-tv met streamingservices en een buitenetmachines die perfect zijn voor ontspannende maaltijden onder de tropische hemel.

Met zijn handige locatie in de buurt van Bangsaen Beach en het pittoreske Wonnapha Beach, biedt Mein Haus B gemakkelijke toegang tot tal van attracties zoals Crystal Bay Golf Club, op slechts 6,5 km afstand, en Bangpra International Golf Club, op 7,3 km van de villa gelegen. Voor degenen die op zoek zijn naar avontuur, ligt de nabijgelegen Muséum de la Mer (Institute of Oceanography University Burapha) slechts 0,6 km afstand en biedt fascinerende inzichten in het leven op zee en wetenschappelijk onderzoek.

Voor degenen die verder willen verkennen, is de luchthaven van Suvarnabhumi gunstig gelegen op 41 km van het pand, waardoor reizen binnen Thailand of internationale bestemmingen een briesje is. Geniet van de serene omgeving en ontspan in het comfort van je eigen villa bij Mein Haus B, waar elk detail zorgvuldig is overwogen om een ​​onvergetelijk verblijf te bieden.


Boek een kamer

Faciliteiten

Gratis wifi

Gratis wifi

De hele plaats is van jou

De hele plaats is van jou

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren

Gratis parkeren

Keuken

Keuken

Douche

Douche

Wasmachine

Wasmachine

Eigen badkamer

Eigen badkamer

Airconditioning

Airconditioning

Terras

Terras


Regels

CheckinCheckin: 2:00 PM - 12:00 AM

CheckoutKassa: 12:00 AM - 11:00 AM

Kamers

Mein Haus B @Bangsaen - Villa

Villa

127 M²
1 Volledig Bed

1 Volledig Bed

Mein Haus B @Bangsaen - Villa

Villa

127 M²
1 Volledig Bed

1 Volledig Bed

1 Futon Bed

1 Futon Bed

Mein Haus B @Bangsaen - Villa

Villa

127 M²
1 Volledig Bed

1 Volledig Bed

1 Futon Bed

1 Futon Bed

1 Volledig Bed

1 Volledig Bed

Mein Haus B @Bangsaen - Villa

Villa

127 M²
1 Volledig Bed

1 Volledig Bed

1 Futon Bed

1 Futon Bed

1 Volledig Bed

1 Volledig Bed

1 Futon Bed

1 Futon Bed

Mein Haus B @Bangsaen - Villa

Villa

127 M²
1 Volledig Bed

1 Volledig Bed

1 Futon Bed

1 Futon Bed

1 Volledig Bed

1 Volledig Bed

1 Futon Bed

1 Futon Bed

1 Volledig Bed

1 Volledig Bed

Mein Haus B @Bangsaen - Villa

Villa

127 M²
1 Volledig Bed

1 Volledig Bed

1 Futon Bed

1 Futon Bed

1 Volledig Bed

1 Volledig Bed

1 Futon Bed

1 Futon Bed

1 Volledig Bed

1 Volledig Bed

1 Futon Bed

1 Futon Bed

Mein Haus B @Bangsaen - Villa

Villa

127 M²
1 Volledig Bed

1 Volledig Bed

1 Futon Bed

1 Futon Bed

1 Volledig Bed

1 Volledig Bed

1 Futon Bed

1 Futon Bed

1 Volledig Bed

1 Volledig Bed

1 Futon Bed

1 Futon Bed

2 Volle Bedden

2 Volle Bedden

Mein Haus B @Bangsaen - Villa

Villa

127 M²
1 Volledig Bed

1 Volledig Bed

1 Futon Bed

1 Futon Bed

1 Volledig Bed

1 Volledig Bed

1 Futon Bed

1 Futon Bed

1 Volledig Bed

1 Volledig Bed

1 Futon Bed

1 Futon Bed

2 Volle Bedden

2 Volle Bedden

1 Futon Bed

1 Futon Bed

Mein Haus B @Bangsaen - Villa

Villa

127 M²
1 Volledig Bed

1 Volledig Bed

1 Futon Bed

1 Futon Bed

1 Volledig Bed

1 Volledig Bed

1 Futon Bed

1 Futon Bed

1 Volledig Bed

1 Volledig Bed

1 Futon Bed

1 Futon Bed

2 Volle Bedden

2 Volle Bedden

1 Futon Bed

1 Futon Bed

1 Bankbed

1 Bankbed


Locatie & bezienswaardigheden in de buurt


Location Address 1/2, Ban rong khoei, Thailand MapZie op de kaart




Veelgestelde Vragen over Mein Haus B @Bangsaen

Kunnen gasten een keuken gebruiken bij Mein Haus B @Bangsaen?

Ja, gasten van Mein Haus B @Bangsaen kunnen een keuken gebruiken.

Hebben de kamers van Mein Haus B @Bangsaen airconditioning?

Ja, de kamers van Mein Haus B @Bangsaen hebben airconditioning.

Beschikt Mein Haus B @Bangsaen over gratis Wi-Fi?

Ja, gasten kunnen gratis Wi-Fi gebruiken bij Mein Haus B @Bangsaen.

Wat zijn de inchecktijden bij Mein Haus B @Bangsaen?

De inchecktijd bij Mein Haus B @Bangsaen is 2:00 PM - 12:00 AM.

Biedt Mein Haus B @Bangsaen gratis parkeren voor gasten?

Ja, er zijn gratis parkeerplaatsen beschikbaar bij Mein Haus B @Bangsaen.



Accommodaties in Ban rong khoei, Thailand

Appartementen
Appartementen 2 plaatsen
Villa's
Villa's 1 plaatsen

Wat te doen in Ban rong khoei, Thailand

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.