Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Beoordelingen
Veelgestelde vragen

Green vagon, farm b&b rooms for rent

Hotel Address 2 Nydalvej, Hjørring, Denemarken



Beschikbaarheid controleren


Green Vagon Farm B&B kamers te huur biedt een handige locatie in Hjørring, gelegen op slechts 1,6 km van Lonstrup Beach en 2,6 km van Rubjerg Knude Lighthouse. Deze charmante accommodatie biedt gasten gratis toegang tot wifi en privéparkeren, waardoor een comfortabel verblijf wordt gewaarborgd. Een zitgedeelte buiten verbetert de ervaring door een schilderachtig uitzicht te bieden. Elke kamer heeft een garderobe en bevat voorzieningen zoals een gedeelde badkamer uitgerust met een douche, een haardroger en gratis toiletartikelen. Alle eenheden zijn ingericht met beddengoed en handdoeken. Gasten kunnen genieten van een heerlijk continentaal of vegetarisch ontbijt, aangevuld met ontspanningsmogelijkheden in de tuin.

De nabijgelegen attracties omvatten Faarup Sommerland, ongeveer 19 km afstand, en de Vennesbjerg -molen, op slechts 0,7 km van het pand. Voor degenen die reizen, dient Aalborg Airport als de dichtstbijzijnde luchthaven, gelegen 34 km van Green Vagon Farm B&B kamers te huur.


Boek een kamer


Over Green vagon, farm b&b rooms for rent

Faciliteiten

Gratis Wifi

Gratis Wifi

Gratis Parkeren

Gratis Parkeren

Goed ontbijt

Goed ontbijt


Regels

CheckinCheckin: 2:00 PM - 11:00 PM

CheckoutKassa: 8:00 AM - 11:00 AM

Locatie

Location Address 2 Nydalvej, Hjørring, Denemarken MapZie op de kaart


Wat mensen zeggen over Green vagon, farm b&b rooms for rent

Positive Review

Zeer mooie locatie

Positive Review

Vriendelijke gastheren

Positive Review

Geweldige boerderij

Positive Review

Mooie gastheren

Positive Review

Liefdevol ingericht huis


Boek een kamer

Veelgestelde Vragen over Green vagon, farm b&b rooms for rent

Wat zijn de inchecktijden bij Green vagon, farm b&b rooms for rent?

De inchecktijd bij Green vagon, farm b&b rooms for rent is 2:00 PM - 11:00 PM.

Beschikt Green vagon, farm b&b rooms for rent over gratis Wi-Fi?

Ja, gasten kunnen gratis Wi-Fi gebruiken bij Green vagon, farm b&b rooms for rent.

Biedt Green vagon, farm b&b rooms for rent gratis parkeren voor gasten?

Ja, er zijn gratis parkeerplaatsen beschikbaar bij Green vagon, farm b&b rooms for rent.



Accommodaties in Hjørring, Denemarken

Vakantiehuizen (6)
Appartementen (5)
Hotels (3)
Homestays (2)
B&Bs (2)
Villa's (2)
Hostels (1)
Vakantiewoningen (1)

Wat te doen in Hjørring, Denemarken

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.