Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Veelgestelde vragen

Apartment Chalet Almis-Bödeli-1 by Interhome

Hotel Address 3818 Grindelwald, Switzerland, Zwitserland



Beschikbaarheid controleren

Over Apartment Chalet Almis-Bödeli-1 by Interhome

Gelegen op 40 km van Giessbachfälle, 300 m vanaf de eerste en 15 km van Mount Eiger, biedt appartement chalet almis-bödeli-1 accommodatie in Grindelwald. GRATIS WIFI wordt overal in het pand geleverd en privéparkeren is beschikbaar ter plaatse. Een terras met bergen uitzicht geven, dit appartement biedt gasten ook een kabel-tv, een goed uitgeruste keuken met een koelkast, een oven en een vaatwasser, evenals 1 badkamer met een douche en een ski-apparatuur. ligt op 17 km van het appartement Chalet Almis-Bödeli-1, terwijl Wilderswil op 18 km afstand is. De dichtstbijzijnde luchthaven is de luchthaven van Zürich, 149 km van de accommodatie.


Boek een kamer

Faciliteiten

Gratis wifi

Gratis wifi

Gratis parkeren

Gratis parkeren

Skiën

Skiën

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Regels

CheckinCheckin: From 3:00 PM to 5:00 PM

CheckoutKassa: Until 10:00 AM

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt


Location Address 3818 Grindelwald, Switzerland, Zwitserland MapZie op de kaart




Veelgestelde Vragen over Apartment Chalet Almis-Bödeli-1 by Interhome

Hoe laat kan ik inchecken bij Apartment Chalet Almis-Bödeli-1 by Interhome?

Gasten kunnen bij Apartment Chalet Almis-Bödeli-1 by Interhome inchecken vanaf From 3:00 PM to 5:00 PM .

Kan ik gratis parkeren bij Apartment Chalet Almis-Bödeli-1 by Interhome?

Ja, Apartment Chalet Almis-Bödeli-1 by Interhome biedt gratis parkeergelegenheid voor bezoekers.

Is er gratis Wi-Fi bij Apartment Chalet Almis-Bödeli-1 by Interhome?

Ja, er is gratis Wi-Fi beschikbaar bij Apartment Chalet Almis-Bödeli-1 by Interhome.



Accommodaties in Grindelwald, Zwitserland

Appartementen
Appartementen 13 plaatsen Lees de gids... →
Hotels
Hotels 9 plaatsen Lees de gids... →
Hostels
Hostels 1 plaatsen
B&Bs
B&Bs 1 plaatsen

Wat te doen in Grindelwald, Zwitserland

Privérondleidingen
Privérondleidingen 1 Tours
Toegangsbewijzen
Toegangsbewijzen 1 Tours
Avonturen
Avonturen 1 Tours

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.