Free cookie consent management tool by TermsFeed

Starý Smokovec Railway Station

Starý Smokovec, Slowakije





Treinstation in Starý Smokovec, Slowakije



Experiences
Locatie

Beste ervaringen bij Starý Smokovec Railway Station

Accommodaties nabij Starý Smokovec Railway Station


Vind accommodatie nabij Starý Smokovec Railway Station

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Location Address Starý Smokovec Railway Station, Starý Smokovec, Slowakije MapZie op de kaart

Airports Airports (1) Sport Sporten (3) Natural Natuurlijke (10) Religious Religieuze plekken (1) Industrial_facilities Industriële Faciliteiten (3) Cultural Culturele (1) Museums Musea (1) Historic Historische (1)

Poprad-Tatry Airport

Middelgrote luchthaven

Middelgrote luchthaven

7.7 km







Insider Reistips voor Starý Smokovec Railway Station

Heb je tips voor Starý Smokovec Railway Station? Deel ze en help andere reizigers!




Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.