Free cookie consent management tool by TermsFeed

Oka-dera

Asuka, Japan





Boeddhistische tempel in Japan



Experiences
Locatie

Ervaringen bij Oka-dera

Hotels nabij Oka-dera


Bekijk hotels nabij Oka-dera

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Location Address Oka-dera, Asuka, Japan MapZie op de kaart

Historic Historische (15) Religious (15) Natural Natuurlijke (12) Cultural Culturele (14) Architecure Architecturen (4) Museums Musea (1) Foods Voedselsoorten (6) Industrial_facilities Industriële Faciliteiten (1) Sport Sporten (1)
Historische nederzetting

Historische nederzetting

3.9 km

Historische nederzetting

Historische nederzetting

1.82 km

Historische nederzetting

Historische nederzetting

14.22 km

Tumulus

Tumulus

2.27 km

Kasteel

Kasteel

4.71 km

Tumulus

Tumulus

6.12 km

Tumulus

Tumulus

3.14 km

Historische nederzetting

Historische nederzetting

622 m

Historische nederzetting

Historische nederzetting

712 m

Tumulus

Tumulus

2.9 km

Tumulus

Tumulus

3.75 km

Historische nederzetting

Historische nederzetting

8.33 km

Historische nederzetting

Historische nederzetting

12.09 km

Tumulus

Tumulus

12.36 km

Tumulus

Tumulus

909 m







Beste Reistips voor een Bezoek aan Oka-dera

Wat zou je andere reizigers aanraden die Oka-dera bezoeken? Deel je advies!




Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.