Free cookie consent management tool by TermsFeed

Kamiunai Yakushi-dō Temple

Aizubange, Japan





Boeddhistische tempel in Aizubange, Japan



Experiences
Locatie

Bezoekerservaringen bij Kamiunai Yakushi-dō Temple

Accommodatieopties nabij Kamiunai Yakushi-dō Temple

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Location Address Kamiunai Yakushi-dō Temple, Aizubange, Japan MapZie op de kaart

Historic Historische (6) Foods Voedselsoorten (8) Cultural Culturele (6) Sport Sporten (1) Industrial_facilities Industriële Faciliteiten (3) Religious (11) Natural Natuurlijke (2)
Fortificatie

Fortificatie

15.42 km

Fortificatie

Fortificatie

650 m

Brug

Brug

4.55 km

Begraafplaats

Begraafplaats

17.46 km







Insider Reistips voor Kamiunai Yakushi-dō Temple

Heb je tips voor Kamiunai Yakushi-dō Temple? Deel ze en help andere reizigers!




Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.