Free cookie consent management tool by TermsFeed

Honganji Kasamatsu Betsu-in Temple

Kasamatsu, Japan





Boeddhistische tempel in Kasamatsu, Japan



Experiences
Locatie

Topervaringen bij Honganji Kasamatsu Betsu-in Temple

Vind accommodatie nabij Honganji Kasamatsu Betsu-in Temple


Ontdek hotels nabij Honganji Kasamatsu Betsu-in Temple

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Location Address Honganji Kasamatsu Betsu-in Temple, Kasamatsu, Japan MapZie op de kaart

Airports Airports (2) Sport Sporten (2) Natural Natuurlijke (3) Religious (15) Museums Musea (15) Historic Historische (8) Cultural Culturele (8) Industrial_facilities Industriële Faciliteiten (15) Foods Voedselsoorten (3)

Gifu Airport

Middelgrote luchthaven

Middelgrote luchthaven

10.47 km

Nagoya Airport / JASDF Komaki Air Base

Middelgrote luchthaven

Middelgrote luchthaven

19.11 km







Insider Reistips voor Honganji Kasamatsu Betsu-in Temple

Heb je tips voor Honganji Kasamatsu Betsu-in Temple? Deel ze en help andere reizigers!




Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.