Free cookie consent management tool by TermsFeed

Gregorčič House

Kobarid Municipality, Slovenië





Museum in Kobarid Municipality, Slovenië



Experiences
Locatie

Beste ervaringen bij Gregorčič House

Accommodaties nabij Gregorčič House


Vind accommodatie nabij Gregorčič House

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Location Address Gregorčič House, Kobarid Municipality, Slovenië MapZie op de kaart

Historic Historische (15) Natural Natuurlijke (15) Cultural Culturele (3) Foods Voedselsoorten (1)
Historische nederzetting

Historische nederzetting

5.63 km

Historische nederzetting

Historische nederzetting

8.18 km

Historische nederzetting

Historische nederzetting

11.06 km

Historische nederzetting

Historische nederzetting

6.86 km

Historische nederzetting

Historische nederzetting

8.52 km

Historische nederzetting

Historische nederzetting

9.68 km

Historische nederzetting

Historische nederzetting

12.91 km

Historische nederzetting

Historische nederzetting

6.49 km

Historische nederzetting

Historische nederzetting

6.49 km

Kasteel

Kasteel

7.3 km

Historische nederzetting

Historische nederzetting

6.16 km

Begraafplaats

Begraafplaats

8.67 km

Fortificatie

Fortificatie

11.05 km







Essentiële Reistips voor Gregorčič House

Heb je Gregorčič House bezocht? Deel je advies met andere reizigers, het zal hen helpen!




Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.