Free cookie consent management tool by TermsFeed

Fudarakusan-ji

Nachikatsuura, Japan





Boeddhistische tempel in Japan



Experiences
Locatie

Topervaringen bij Fudarakusan-ji

Vind accommodatie nabij Fudarakusan-ji


Ontdek hotels nabij Fudarakusan-ji

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Location Address Fudarakusan-ji, Nachikatsuura, Japan MapZie op de kaart

Natural Natuurlijke (8) Religious (2) Foods Voedselsoorten (4) Historic Historische (2) Cultural Culturele (7)
Waterval

Waterval

5.04 km

Natuurbehoud Gebied

Natuurbehoud Gebied

5.12 km

Bergtop

Bergtop

6.39 km

Waterval

Waterval

8.62 km

Bergtop

Bergtop

9.88 km

Waterval

Waterval

5.51 km

Bergtop

Bergtop

6.51 km

Waterval

Waterval

12.72 km



Reisgids Nachikatsuura, Japan

Een schilderachtig kustplaatsje in de prefectuur Wakayama, Japan, beroemd om zijn thermale baden, de iconische Nachi-waterval en het UNESCO-werelderfgoed Kumano Sanzan.





Essentiële Reistips voor Fudarakusan-ji

Heb je Fudarakusan-ji bezocht? Deel je advies met andere reizigers, het zal hen helpen!




Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.