Free cookie consent management tool by TermsFeed

Museo Diocesano

Osimo, Italië





Museum in Osimo, Italië



Experiences
Locatie

Topervaringen bij Museo Diocesano

Vind accommodatie nabij Museo Diocesano


Ontdek hotels nabij Museo Diocesano

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Location Address Museo Diocesano, Osimo, Italië MapZie op de kaart

Airports Airports (1) Religious (1) Architecure Architecturen (9) Cultural Culturele (4) Historic Historische (5) Museums Musea (4)

Marche Airport

Middelgrote luchthaven

Middelgrote luchthaven

17.33 km



Reisgids Osimo, Italië

Osimo is een charmant heuveldorp in de regio Marche in centraal Italië, bekend om zijn goed bewaarde middeleeuwse muren, historische kerken en prachtige uitzichten op de Adriatische kust.





Insider Reistips voor Museo Diocesano

Heb je tips voor Museo Diocesano? Deel ze en help andere reizigers!




Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.