Free cookie consent management tool by TermsFeed

Casa Piani

Faenza, Italië





Paleis in Faenza, Italië



Experiences
Locatie

Ervaringen bij Casa Piani

Hotels nabij Casa Piani


Bekijk hotels nabij Casa Piani

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Location Address Casa Piani, Faenza, Italië MapZie op de kaart

Religious (3) Natural Natuurlijke (1) Architecure Architecturen (15) Cultural Culturele (15) Historic Historische (15) Sport Sporten (2) Banks Banken (1) Museums Musea (7) Foods Voedselsoorten (1)


Reisgids Faenza, Italië

Faenza is een historische stad in de regio Emilia-Romagna in Noord-Italië, wereldwijd bekend om haar eeuwenoude traditie van keramiek- en maiolicaproductie, wat haar de bijnaam 'Stad van de Keramiek...





Reistips voor Casa Piani: Wat Andere Reizigers Aanraden

Ken je Casa Piani? Deel je tips met andere reizigers, ze zullen je dankbaar zijn!




Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.