Free cookie consent management tool by TermsFeed

Ankyu-ji

Nishio, Japan





Tempel in Japan



Experiences
Locatie

Beste ervaringen bij Ankyu-ji

Accommodaties nabij Ankyu-ji


Vind accommodatie nabij Ankyu-ji

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Location Address Ankyu-ji, Nishio, Japan MapZie op de kaart

Historic Historische (1) Museums Musea (8) Natural Natuurlijke (1) Foods Voedselsoorten (1) Religious (15)


Reisgids Nishio, Japan

Nishio is een historische stad in de prefectuur Aichi, Japan, beroemd om zijn matcha-groene theeproductie en goed bewaarde straten uit het samurai-tijdperk.





Insider Reistips voor Ankyu-ji

Heb je tips voor Ankyu-ji? Deel ze en help andere reizigers!




Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.