Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Hotel Zur Traube

Hotel Address Oberstr. 46, Freyburg, Duitsland



Beschikbaarheid controleren


Elke kamer van Hotel Zur Traube in Freyburg is ontworpen voor comfort met een eigen badkamer, gratis toiletartikelen, vloerbedekking en moderne accenten. In elke kamer vindt u een televisie, een bureau en een kledingkast om uw verblijf aangenaam te maken.

Gasten kunnen profiteren van een verscheidenheid aan voorzieningen, waaronder een ontspannende sauna, een terras om te ontspannen en gratis WiFi om verbonden te blijven. Het hotel beschikt ook over een loungeruimte, een kleine supermarkt, een koffiebar en een fietsenstalling.

Het traditionele restaurant van het hotel serveert Duitse gerechten en komt tegemoet aan verschillende dieetwensen met vegetarische, veganistische, glutenvrije en zuivelvrije opties. Het ontbijt bestaat uit vers gebak, kaas, fruit en sap.

Het hotel ligt op 55 km van de luchthaven Leipzig/Halle en binnen handbereik van bezienswaardigheden zoals het Zeiss Planetarium en de Universiteit van Jena, beide op 40 km afstand. De gunstige ligging en centrale ligging behoren tot de hoogtepunten voor bezoekers.


Boek een kamer


Over Hotel Zur Traube

Faciliteiten

Gratis Wifi

Gratis Wifi

Rookvrije Kamers

Rookvrije Kamers

2 Restaurants

2 Restaurants


Regels

CheckinCheckin: 14:00 - 17:00

CheckoutKassa: 08:00 - 11:00
Pets AllowedHuisdieren zijn toegestaan

Kamers

Hotel Zur Traube - Tweepersoonskamer

Tweepersoonskamer

20 M²
Binnenplaats Privé Badkamer Flatscreen-tv Gratis Wifi
1 Groot Tweepersoonsbed

1 Groot Tweepersoonsbed

Hotel Zur Traube - Juniorsuite

Juniorsuite

30 M²
Privé Badkamer Flatscreen-tv Gratis Wifi
1 Groot Tweepersoonsbed

1 Groot Tweepersoonsbed

Hotel Zur Traube - Tweepersoonskamer Met 1 Of 2 Bedden

Tweepersoonskamer Met 1 Of 2 Bedden

15 M²
Privé Badkamer Flatscreen-tv Gratis Wifi
Comfortabele Bedden, 8,5 – Gebaseerd Op 75 Beoordelingen

Comfortabele Bedden, 8,5 – Gebaseerd Op 75 Beoordelingen


Locatie

Location Address Oberstr. 46, Freyburg, Duitsland MapZie op de kaart



Historic Historische (2) Cultural Culturele (5) Industrial_facilities Industriële Faciliteiten (1) Architecure Architecturen (1) Banks Banken (1) Hotels Hotels (10) Activities Tours (1) Destinations Destinations (10)
Monument

Monument

10.67 km

×


Boek een kamer

Veelgestelde Vragen over Hotel Zur Traube

Wanneer begint het inchecken bij Hotel Zur Traube?

Je kunt inchecken bij Hotel Zur Traube vanaf 14:00 - 17:00.

Is Wi-Fi gratis in Hotel Zur Traube?

Ja, Wi-Fi is gratis.

Zijn huisdieren toegestaan in Hotel Zur Traube?

Ja, huisdieren zijn toegestaan.



Accommodaties in Freyburg, Duitsland

Hotels (5)
Appartementen (3)
Gasthuizen (1)
Vakantiehuizen (1)

Wat te doen in Freyburg, Duitsland

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.