Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Villa With Climate, Wi-Fi and Private Parking

Share Hotel

Hotel Address 21 Via Club Azzurro, Porto Cesareo, Italië



Beschikbaarheid controleren


Villa met klimaat, wifi en privéparkeren biedt een rustig toevluchtsoord binnen handbereik van populaire attracties. Deze charmante villa ligt in Porto Cesareo en ligt op slechts 19 km van zowel Piazza Mazzini als Piazza Sant'oronzo. Geniet van het gemak van gratis wifi en privéparkeren, waardoor het een ideale keuze is voor reizigers die op zoek zijn naar een stressvrij verblijf. Met de ruime lay -out met 2 slaapkamers, een moderne badkamer uitgerust met een haardroger, een gezellige woonkamer en een volledig uitgeruste keuken inclusief een koelkast, zullen gasten zich meteen thuis voelen. Ontspannen buitenshuis, geniet van de zithoek buiten ontworpen voor ontspannen momenten temidden van de schoonheid van de natuur.

Genesteld tussen pittoreske stranden zoals Spiaggia di Torre Chianca, Taboo Beach en Le Dune Beach, Villa met klimaat, wifi en privéparkeren belooft een heerlijke uitje. Bovendien kunnen gasten nabijgelegen attracties zoals Brindisi - Salento Airport verkennen, op ongeveer 33 km afstand. Deze villa biedt alles wat nodig is voor een gedenkwaardige ervaring, wat zorgt voor een comfortabel en plezierig verblijf.


Boek een kamer


Over Villa With Climate, Wi-Fi and Private Parking

Faciliteiten

Gratis parkeren

Gratis parkeren

Gratis wifi

Gratis wifi

De hele plaats is van jou

De hele plaats is van jou

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren op het terrein

Huisdiervriendelijk

Huisdiervriendelijk

Eigen badkamer

Eigen badkamer

Uitzicht

Uitzicht

Keuken

Keuken

Wasmachine

Wasmachine

Tuin

Tuin


Kamers

Villa With Climate, Wi-Fi and Private Parking - Vakantiehuis

Vakantiehuis

90 M²
Geheel vakantiehuis Eigen badkamer Uitzicht Barbecue Gratis wifi
1 Volledig Bed

1 Volledig Bed

Villa With Climate, Wi-Fi and Private Parking - Vakantiehuis

Vakantiehuis

90 M²
Geheel vakantiehuis Eigen badkamer Uitzicht Barbecue Gratis wifi
1 Volledig Bed

1 Volledig Bed

2 Tweelingbedden

2 Tweelingbedden

Villa With Climate, Wi-Fi and Private Parking - Vakantiehuis

Vakantiehuis

90 M²
Geheel vakantiehuis Eigen badkamer Uitzicht Barbecue Gratis wifi
1 Volledig Bed

1 Volledig Bed

2 Tweelingbedden

2 Tweelingbedden

1 Bankbed

1 Bankbed


Locatie

Slechts 1.9 km van het centrum van Porto Cesareo verwijderd!

Location Address 21 Via Club Azzurro, Porto Cesareo, Italië MapZie op de kaart



NaturalNatuurlijke (3) HistoricHistorische (13) CulturalCulturele (3) SportSporten (1)


Boek een kamer

Veelgestelde Vragen over Villa With Climate, Wi-Fi and Private Parking

Hoe lang duurt het om vanuit Villa With Climate, Wi-Fi and Private Parking het centrum van Porto Cesareo te bereiken?

Gasten van Villa With Climate, Wi-Fi and Private Parking verblijven op 1.9 km van het centrum van Porto Cesareo.

Biedt Villa With Climate, Wi-Fi and Private Parking keukenfaciliteiten aan?

Ja, Villa With Climate, Wi-Fi and Private Parking biedt toegang tot een keuken.

Hebben gasten toegang tot gratis Wi-Fi bij Villa With Climate, Wi-Fi and Private Parking?

Ja, Villa With Climate, Wi-Fi and Private Parking heeft overal gratis Wi-Fi.

Is parkeren bij Villa With Climate, Wi-Fi and Private Parking gratis?

Ja, parkeren bij Villa With Climate, Wi-Fi and Private Parking is gratis voor gasten.



Accommodaties in Porto Cesareo, Italië

B&Bs in Porto Cesareo

Hotels in Porto Cesareo

Appartementen in Porto Cesareo

Vakantiehuizen in Porto Cesareo



B&Bs (24)
Hotels (23)
Appartementen (17)
Vakantiewoningen (13)
Gasthuizen (9)
Vakantiehuizen (4)
Resorts (1)
Villa's (1)

Wat te doen in Porto Cesareo, Italië

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.