Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Beoordelingen
Veelgestelde vragen

VILLA LA ROSA

Share Hotel

Hotel Address Via Provinciale Pellizzaro, Montalbano Elicona, Italië



Beschikbaarheid controleren


Villa La Rosa, met een prachtig uitzicht op de tuin, ligt op ongeveer 39 km van de haven van Milazzo. Deze charmante villa biedt gasten een comfortabele accommodatie met een balkon, een ruim terras en voldoende gratis privéparkeren. Gasten kunnen ontspannen op hun balkon of genieten van het vredige uitzicht vanaf hun terras. De goed uitgeruste keuken van de villa zorgt voor culinaire tevredenheid, en een flatscreen-tv houdt entertainmentniveaus hoog tijdens downtime. Drie slaapkamers bieden voldoende ruimte voor gezinnen of groepen vrienden, die elk een eigen unieke charme en comfort bieden.

Met handige toegang tot nabijgelegen attracties zoals de IL Picciolo Golf Club (46 km afstand), biedt Villa La Rosa een perfect uitje voor golfliefhebbers. De nabijheid van de villa tot Gole Dell'Alcantara (46 km) maakt het ideaal voor het verkennen van deze schilderachtige waterweg. Voor degenen die de voorkeur geven aan het openbaar vervoer, ligt het treinstation van Brolo-Ficarra op slechts 44 km afstand en biedt het gemakkelijk toegang tot andere bestemmingen.

Villa La Rosa ligt in de buurt van het pittoreske stadje Mussems en heeft binnen handbereik een verscheidenheid aan culturele ervaringen. Onder deze ligt het Museo Archaeologico "Santi Furnari" op slechts een korte afstand (5,6 km). Faciliteiten in de villa zijn gratis parkeren, gratis ontbijt en de volledige privacy en het comfort van je eigen huis. Met een totale oppervlakte van 200 vierkante meter belooft Villa La Rosa een gezellig toevluchtsoord waarbij elke gast zich welkom en ondersteund voelt.

Voor extra gemak ligt de dichtstbijzijnde luchthaven op 93 km van de villa, waardoor het mogelijk is om de regio snel via de weg of het vliegtuig te bereiken. Of u nu op zoek bent naar ontspanning aan zee, een dagje uit op de golfbaan, of gewoon een rustige ontsnapping wilt, Villa La Rosa heeft alles wat nodig is om uw verblijf onvergetelijk te maken.


Boek een kamer


Over VILLA LA ROSA

Faciliteiten

Gratis parkeren

Gratis parkeren

Ontbijt

Ontbijt

De hele plaats is van jou

De hele plaats is van jou

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren op het terrein

Balkon

Balkon

Uitzicht

Uitzicht

Airconditioning

Airconditioning

Keuken

Keuken

Terras

Terras

Wasmachine

Wasmachine


Regels

CheckinCheckin: 11:00 - 13:00

CheckoutKassa: 08:00 - 10:00

Locatie

Slechts 2.9 km van het centrum van Montalbano Elicona verwijderd!

Location Address Via Provinciale Pellizzaro, Montalbano Elicona, Italië MapZie op de kaart



HistoricHistorische (10) NaturalNatuurlijke (5) CulturalCulturele (1)
Tindari
Nederzetting

Nederzetting

11.5 km

Abacaenum
Nederzetting

Nederzetting

5.83 km

Villa Romana di Patti
Nederzetting

Nederzetting

13.17 km

Roman villa of San Biagio
Romeinse Villa

Romeinse Villa

13.82 km

Longane
Nederzetting

Nederzetting

12.01 km

Castello di Oliveri
Kasteel

Kasteel

9.03 km

Castello Branciforti
Kasteel

Kasteel

11.08 km

Patti Castle
Kasteel

Kasteel

13.81 km

Castello di Cusano Mutri
Kasteel

Kasteel

8.73 km


Wat mensen zeggen over VILLA LA ROSA

Positive Review

De villa is geweldig!

Positive Review

Uitgerust met elk comfort

Positive Review

Groot en ruim

Positive Review

Helemaal omgeven door groen

Positive Review

Onberispelijke netheid

Positive Review

Elk detail is . . .

Positive Review

Zeer mooie tuin

Positive Review

Ontbijt op de veranda met een geweldig uitzicht

Positive Review

Huis uitgerust met alles

Positive Review

Elegante en verfijnde structuur

Positive Review

Aandacht voor detail is erg kostbaar!

Positive Review

Volledig uitgerust


Boek een kamer

Veelgestelde Vragen over VILLA LA ROSA

Kan ik gratis parkeren bij VILLA LA ROSA?

Ja, VILLA LA ROSA biedt gratis parkeergelegenheid voor bezoekers.

Wat is de afstand tussen VILLA LA ROSA en het centrum van Montalbano Elicona?

De afstand tussen VILLA LA ROSA en het centrum van Montalbano Elicona bedraagt 2.9 km.

Hoe laat kan ik inchecken bij VILLA LA ROSA?

Gasten kunnen bij VILLA LA ROSA inchecken vanaf 11:00 - 13:00.

Is er een keuken beschikbaar bij VILLA LA ROSA?

Ja, er is een keuken beschikbaar bij VILLA LA ROSA.

Is airconditioning beschikbaar bij VILLA LA ROSA?

Ja, airconditioning is beschikbaar bij VILLA LA ROSA.



Accommodaties in Montalbano Elicona, Italië

B&Bs in Montalbano Elicona

Vakantiehuizen in Montalbano Elicona



Vakantiewoningen (6)
B&Bs (4)
Vakantiehuizen (2)
Hotels (1)
Appartementen (1)
Gasthuizen (1)
Villa's (1)

Wat te doen in Montalbano Elicona, Italië

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.