Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Veelgestelde vragen

Il Poggiale

Hotel Address Via Poggiale 6, 50053 Empoli, Italy, Italië



Beschikbaarheid controleren

Over Il Poggiale

Met een tuin en uitzicht op de stad, ligt Il Poggialle gelegen in Empoli, 35 km van Florence en 70 km van Siena. Gratis privéparkeren is ter plaatse beschikbaar.

Het vakantiehuis bestaat uit 2 slaapkamers en 1 badkamer, uitgerust met een spa -bad. De keuken is uitgerust met een oven, een magnetron en een broodrooster, evenals een koffiezetapparaat. Andere faciliteiten zijn onder meer een eetgedeelte in de buitenlucht voorzien van een barbecue.

Pisa ligt op 60 km van Il Poggial, terwijl San Gimignano 34 km afstand is. De dichtstbijzijnde luchthaven is Peretola Airport, 30 km van Il Poggial.


Boek een kamer

Faciliteiten

Gratis wifi

Gratis wifi

Pendeldienst

Pendeldienst

Gratis parkeren

Gratis parkeren


Regels

CheckinCheckin: From 16:00 to 18:00

CheckoutKassa: From 08:30 to 11:30

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 4.7 km van het centrum van Empoli verwijderd!


Location Address Via Poggiale 6, 50053 Empoli, Italy, Italië MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Il Poggiale

8.0 / 10

Zeer goed

Booking.com score
Booking.com 0 guest reviews, summarised by us 8.0
Housity 0 reviews written directly on our site –
Stayed here? Write a review

We read this property's reviews on Booking.com and sum up what guests say in our own words, next to reviews written directly on Housity. Every review shows where it comes from.

Booking.com: only guests who completed a stay can review there. We read those reviews and summarise them in our own words, so they are not word-for-word quotes and we don't show guest names. The score is the property's score on Booking.com.
Housity: reviews sent through the form on this page, shown as the guest wrote them. We check them before publishing, but we can't always confirm the stay.

Write a review

Stayed here? Tell us in a minute.

Very badUitstekend

Published after a quick check, shown with the Housity mark and kept separate from Booking.com reviews.



Veelgestelde Vragen over Il Poggiale

Is parkeren bij Il Poggiale gratis?

Ja, parkeren bij Il Poggiale is gratis voor gasten.

Biedt Il Poggiale transfers vanaf de luchthaven aan?

Ja, Il Poggiale biedt transfers van en naar de luchthaven aan.

Hoe lang duurt het om vanuit Il Poggiale het centrum van Empoli te bereiken?

Gasten van Il Poggiale verblijven op 4.7 km van het centrum van Empoli.

Hebben gasten toegang tot gratis Wi-Fi bij Il Poggiale?

Ja, Il Poggiale heeft overal gratis Wi-Fi.

Vanaf welk tijdstip is check-in mogelijk bij Il Poggiale?

Check-in is beschikbaar bij Il Poggiale vanaf From 16:00 to 18:00 .



Accommodaties in Empoli, Italië

Gasthuizen
Gasthuizen 6 plaatsen Lees de gids... →
B&Bs
B&Bs 5 plaatsen Lees de gids... →
Appartementen
Appartementen 4 plaatsen Lees de gids... →
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 4 plaatsen Lees de gids... →
Hotels
Hotels 2 plaatsen Lees de gids... →
Homestays
Homestays 2 plaatsen
Villa's
Villa's 1 plaatsen
Landhuizen
Landhuizen 1 plaatsen

Wat te doen in Empoli, Italië

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.