Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Beoordelingen
Veelgestelde vragen

Villa Il Pettirosso

Hotel Address Via Della Lizza Nuova 31, 19123 La Spezia, Italy, Italië



Beschikbaarheid controleren


Villa Il Pettirosso, gelegen in La Spezia, heeft een handige locatie op slechts 5,8 km van Castello San Giorgio en 3,4 km van het Technical Naval Museum. Deze villa biedt een verscheidenheid aan voorzieningen, zoals een fitnesscentrum, airconditioning en gratis privéparkeren en verwelkomt gasten met zijn ruime lay-out met twee slaapkamers, twee woonruimtes en een volledig uitgeruste keuken. Geniet van Panoramic Mountain uitzicht vanaf het terras, ontspan in de openluchthaard en geniet van de zon in het luxueuze bubbelbad. Met zijn nabijheid van attracties zoals het Amedeo Lia Museum en gemakkelijke toegang tot treinstations, biedt Villa Il Pettirosso een ideaal toevluchtsoord voor mensen die op zoek zijn naar ontspanning en avontuur.


Boek een kamer


Over Villa Il Pettirosso

Faciliteiten

Gratis Parkeren

Gratis Parkeren

Gratis Wifi

Gratis Wifi

Familiekamers

Familiekamers

Rookvrije Kamers

Rookvrije Kamers

Terras

Terras

Tuin

Tuin

Gehele appartement

Gehele appartement

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren op het terrein

Uitzicht op Zee

Uitzicht op Zee

Balkon

Balkon

Huisdiervriendelijk

Huisdiervriendelijk

Privé Badkamer

Privé Badkamer

Bekijk

Bekijk


Regels

CheckinCheckin: 16:00 - 19:00

CheckoutKassa: 09:00 - 10:00
Pets AllowedHuisdieren zijn toegestaan

Locatie

Location Address Via Della Lizza Nuova 31, 19123 La Spezia, Italy, Italië MapZie op de kaart


Wat mensen zeggen over Villa Il Pettirosso

Positive Review

De villa biedt een uitzonderlijke locatie met een adembenemend uitzicht.

Positive Review

De buitenkant heeft een populaire Carbet- en barbecuegebied.


Boek een kamer

Veelgestelde Vragen over Villa Il Pettirosso

Vanaf hoe laat is inchecken bij Villa Il Pettirosso?

Het inchecken bij Villa Il Pettirosso begint om 16:00 - 19:00.

Biedt Villa Il Pettirosso gratis Wi-Fi aan?

Ja, Villa Il Pettirosso biedt gratis Wi-Fi voor alle gasten.

Hoe ver ligt Villa Il Pettirosso van het centrum van La Spezia?

Villa Il Pettirosso ligt op 18.9 km van het centrum van La Spezia.

Is er gratis parkeergelegenheid bij Villa Il Pettirosso?

Ja, gasten van Villa Il Pettirosso kunnen gratis parkeren.



Accommodaties in La Spezia, Italië

Appartementen in La Spezia

Hotels in La Spezia

B&Bs in La Spezia

Vakantiehuizen in La Spezia

Villa's in La Spezia



Appartementen (91)
Gasthuizen (31)
Hotels (21)
Vakantiewoningen (13)
B&Bs (6)
Homestays (2)
Vakantiehuizen (2)
Inns (2)
Villa's (2)
Hostels (1)
Boten (1)

Wat te doen in La Spezia, Italië

Wateractiviteiten in La Spezia



Wateractiviteiten (9)
Transporten (1)
Privérondleidingen (1)
Dagtochten (1)
Andere ervaringen (1)
Rondleidingen (1)

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.