Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Veelgestelde vragen

Uptown Residence Syariah Pondok Pinang

Share Hotel

Hotel Address 3 Jalan Buana Karya, Jakarta, Indonesië



Beschikbaarheid controleren


Uptown Residence Syariah Pondok Pinang is een betaalbare maar charmante accommodatie net buiten het bruisende hart van Jakarta. Dit 1-sterrenhotel ligt op loopafstand van populaire attracties zoals Pondok Indah Mall en Plaza Senayan en biedt een unieke mix van comfort en gemak. Gasten kunnen genieten van een comfortabel verblijf met zijn ruime kamers met een privéterras, zodat ze voldoende ruimte hebben om te ontspannen en te ontspannen. Gratis Wi-Fi-toegang is in het hele terrein beschikbaar, waardoor internetconnectiviteit zowel voor zakenreizigers als vrijetijdszoekers moeiteloos wordt. Particuliere parkeergelegenheid wordt ook handig aangeboden zonder extra kosten, waardoor gasten hun voertuigen gemakkelijk kunnen parkeren tijdens hun verblijf.

Het hotel heeft een gastvrije sfeer en biedt een reeks voorzieningen die zijn afgestemd op de diverse behoeften van zijn klanten. Elke kamer is uitgerust met een bureau en biedt voldoende werkruimte voor diegenen die vanuit huis werken of vergaderingen bijwonen. Bovendien heeft elke suite een volledig functionele privébadkamer met een moderne douchefaciliteit, die gastforts en tevredenheid zorgt.

Voor degenen die de omgeving willen verkennen, bevindt Uptown Residence Syariah Pondok Pinang zich in de buurt van verschillende opmerkelijke oriëntatiepunten. Binnen gemakkelijk bereik zijn attracties zoals het Selamat Datang -monument, ongeveer 7,8 km afstand, en het winkelcentrum Grand Indonesië, dat ongeveer 7,9 km van het hotel ligt. Voor natuurliefhebbers bieden nabijgelegen attracties zoals de Ragunan Zoo een kans om verschillende dierensoorten van dichtbij te zien.

Als u per lucht reist, is de dichtstbijzijnde internationale luchthaven Halim Perdanakusuma International Airport, ongeveer 10 km van het hotel. Uptown Residence Syariah Pondok Pinang is ideaal gepositioneerd om te bedienen op bezoekers die op zoek zijn naar een gedenkwaardige ervaring te midden van het levendige stadsleven van Jakarta.

Samenvattend combineert Uptown Residence Syariah Pondok Pinang betaalbaarheid, locatie en uitgebreide faciliteiten in een perfecte basis voor het verkennen van het rijke culturele tapijt van Jakarta. Of u nu bezoekt voor zaken, plezier of ontspanning, dit hotel belooft een onvergetelijk verblijf in een van 's werelds meest dynamische steden.


Boek een kamer


Over Uptown Residence Syariah Pondok Pinang

Faciliteiten

Gratis wifi

Gratis wifi

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer

Gratis parkeren

Gratis parkeren

-Uursreceptie

-Uursreceptie

Terras

Terras

De was

De was


Locatie

Location Address 3 Jalan Buana Karya, Jakarta, Indonesië MapZie op de kaart



AirportsAirports (1) CulturalCulturele (15) HistoricHistorische (10) SportSporten (11) FoodsVoedselsoorten (4) BanksBanken (3) TransportVervoermiddelen (2) Industrial_facilitiesIndustriële Faciliteiten (3) AmusementsAmusementen (3) ActivitiesRondleidingen en activiteiten (8)

Halim Perdanakusuma International Airport

Grote luchthaven

Grote luchthaven

13.27 km



Boek een kamer

Veelgestelde Vragen over Uptown Residence Syariah Pondok Pinang

Wat is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Uptown Residence Syariah Pondok Pinang?

De dichtstbijzijnde luchthaven bij Uptown Residence Syariah Pondok Pinang is Halim Perdanakusuma International Airport, gelegen op 13.3 km afstand.

Is er gratis parkeergelegenheid bij Uptown Residence Syariah Pondok Pinang?

Ja, gasten van Uptown Residence Syariah Pondok Pinang kunnen gratis parkeren.

Hoe ver ligt Uptown Residence Syariah Pondok Pinang van het centrum van Jakarta?

Uptown Residence Syariah Pondok Pinang ligt op 13 km van het centrum van Jakarta.

Biedt Uptown Residence Syariah Pondok Pinang gratis Wi-Fi aan?

Ja, Uptown Residence Syariah Pondok Pinang biedt gratis Wi-Fi voor alle gasten.



Accommodaties in Jakarta, Indonesië

Hotels in Jakarta

Appartementen in Jakarta

Onderhouden appartementen in Jakarta

Hostels in Jakarta

Capsule hotels in Jakarta



Hotels (246)
Appartementen (170)
Gasthuizen (27)
Onderhouden appartementen (13)
Hostels (5)
Homestays (4)
Capsule hotels (2)
Vakantiehuizen (1)
Inns (1)
B&Bs (1)
Vakantiewoningen (1)

Wat te doen in Jakarta, Indonesië

Privérondleidingen in Jakarta

Rondleidingen in Jakarta

Meerdaagse reizen in Jakarta



Privérondleidingen (10)
Rondleidingen (5)
Meerdaagse reizen (2)
Dagtochten (1)

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.