Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Veelgestelde vragen

UK Inn Guest House

Hotel Address 56 Kannathiddy Road, 40000 Jaffna, Sri Lanka



Beschikbaarheid controleren

Over UK Inn Guest House

Met een gedeelde lounge, het terras en uitzicht op de stad, het Britse Guest House ligt af in Jaffna, 1,2 km van de openbare bibliotheek van Jaffna. Het pand ligt op 1,7 km van het treinstation van Jaffna, 2 km van het fort van Jaffna en 2,3 km van de Nallur Kandaswamy -tempel. De accommodatie biedt kamerservice, een 24-uurs receptie en het organiseren van rondleidingen voor gasten.

In het hotel worden alle kamers geleverd met een garderobe, een tv, een eigen badkamer, beddengoed en handdoeken.

UK Inn Guest House biedt een continentaal of vegetarisch ontbijt.

Nilavarai Well ligt op 15 km van de accommodatie, terwijl de Naguleswaram -tempel op 19 km afstand ligt. De dichtstbijzijnde luchthaven is Jaffna International Airport, 15 km van het Britse Guest House.


Boek een kamer


Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 905 m van het centrum van Jaffna verwijderd!


Location Address 56 Kannathiddy Road, 40000 Jaffna, Sri Lanka MapZie op de kaart




Veelgestelde Vragen over UK Inn Guest House

Ligt UK Inn Guest House dicht bij het stadscentrum van Jaffna?

UK Inn Guest House bevindt zich op 0.9 km van het stadscentrum van Jaffna.



Accommodaties in Jaffna, Sri Lanka

Hotels
Hotels 18 plaatsen Lees de gids... →
Gasthuizen
Gasthuizen 11 plaatsen Lees de gids... →
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 5 plaatsen Lees de gids... →
Villa's
Villa's 5 plaatsen Lees de gids... →
Homestays
Homestays 4 plaatsen
Appartementen
Appartementen 3 plaatsen Lees de gids... →
Hostels
Hostels 2 plaatsen Lees de gids... →
Inns
Inns 1 plaatsen
B&Bs
B&Bs 1 plaatsen
Resorts
Resorts 1 plaatsen

Wat te doen in Jaffna, Sri Lanka

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.