Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Beoordelingen
Veelgestelde vragen

Ty Coeur Breizh

Hotel Address 1 Impasse Des Hortensias, Saint-aignan, Frankrijk



Beschikbaarheid controleren

Over Ty Coeur Breizh

Ty Coeur Breizh, een onlangs gerenoveerd bed and breakfast genesteld in Saint-Oignan, biedt gasten een heerlijke ontsnapping met toegang tot een serene tuin en uitnodigende barbecuegebieden. Dit charmante etablissement heeft gratis privéparkeren, een gemeenschappelijke keuken en gratis wifi, waardoor het ideaal is voor reizigers die op zoek zijn naar ontspanning te midden van de schoonheid van de natuur.

Gasten van Ty Coeur Breizh waarderen hun vredige uitzicht op straat en een pittoreske picknickplaats binnen handbereik. Elke eenheid wordt compleet geleverd met een ruim terras met adembenemende tuinvergeefs, samen met een gezellige zithoek, een flatscreen-tv, een volledig uitgeruste keuken met een vaatwasser en een oven, en een eigen badkamer uitgerust met een douche en een haardroger. Extra voorzieningen zijn onder meer een magnetron, een broodrooster en een koelkast.

Ontbijt bij Ty Coeur Breizh omvat een verscheidenheid aan aanbiedingen zoals vers gebakken gebak, pannenkoeken en sappen, catering voor verschillende smaken en voedingsvoorkeuren. Om hun verblijf verder te verbeteren, kunnen gasten kiezen uit voorverpakte lunches die op aanvraag beschikbaar zijn.

Voor degenen die graag de omliggende regio willen verkennen, vergemakkelijkt Ty Coeur Breizh de toegang tot talloze activiteiten en attracties. Bezoekers hebben de mogelijkheid om deel te nemen aan wandelen, deel te nemen aan begeleide wandeltochten of genieten van ontspannen fietstochten. Bovendien biedt de bed and breakfast een comfortabele omgeving voor ontspannen avonden in de gedeelde lounge.

Genesteld ongeveer 30 km ten noorden van Ty Coeur Breizh ligt de Musée de l'ectricité, terwijl iets meer dan 31 km afstand staat op de kathedraal van Saint-Brieuc. Met deze handige locaties bij de hand, zorgt Ty Coeur Breizh ervoor dat elke gast een gedenkwaardige ervaring heeft tijdens zijn bezoek.


Boek een kamer

Faciliteiten

Uitgelichte voorzieningen

Gratis wifi

Gratis wifi

Ontbijt

Ontbijt

Parkeren

Gratis parkeren

Gratis parkeren

Gezin

Familiekamers

Familiekamers

Kamervoorzieningen

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Regels

CheckinCheckin:
4:00 PM - 10:00 PM

CheckoutKassa:
10:00 AM - 10:30 AM
CheckoutPets:
Huisdieren zijn toegestaan

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt


Location Address 1 Impasse Des Hortensias, Saint-aignan, Frankrijk MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Ty Coeur Breizh

7.7 / 10

Zeer goed

Totale beoordelingsscore
Booking.com 7 gastbeoordelingen, door ons samengevat 7.7
Housity 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Housity zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Housity-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Michel kwam onmiddellijk aan om ze op te halen tijdens een uitdagende weersomstandigheden.

Booking.com-gast · samengevat

De gastheren toonden warmte bij hun aankomst en boden een uitzonderlijk welkom.

Booking.com-gast · samengevat

De accommodatie was prachtig gelegen, met een goed uitgeruste badkamer en comfortabele kamer.

Booking.com-gast · samengevat

Een heerlijke maaltijd werd bereid voor een betaalbare prijs, aangevuld met een royale ontbijtselectie.

Booking.com-gast · samengevat

Het ontbijt was overvloedig en bood voldoende opties voor mensen die zich bezighouden met activiteiten.

Booking.com-gast · samengevat

Het vinden van het adres bleek moeilijk vanwege onduidelijke bewegwijzering.

Booking.com-gast · samengevat

De gastheren reageerden niet over aanvullende diensten zoals transport buiten het eerste aanbod.

Booking.com-gast · samengevat

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Housity-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde Vragen over Ty Coeur Breizh

Wat zijn de inchecktijden bij Ty Coeur Breizh?

De inchecktijd bij Ty Coeur Breizh is 4:00 PM - 10:00 PM.

Biedt Ty Coeur Breizh gratis parkeren voor gasten?

Ja, er zijn gratis parkeerplaatsen beschikbaar bij Ty Coeur Breizh.

Beschikt Ty Coeur Breizh over gratis Wi-Fi?

Ja, gasten kunnen gratis Wi-Fi gebruiken bij Ty Coeur Breizh.



Accommodaties in Saint-aignan, Frankrijk

Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 19 plaatsen
Appartementen
Appartementen 15 plaatsen
Hotels
Hotels 9 plaatsen
B&Bs
B&Bs 8 plaatsen
Gasthuizen
Gasthuizen 1 plaatsen
Inns
Inns 1 plaatsen

Wat te doen in Saint-aignan, Frankrijk

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.