Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Twi-Lite Inn

Share Hotel

Hotel Address 53 West 14th Street, Front royal, Verenigde Staten



Beschikbaarheid controleren


Twi-Lite Inn biedt een charmant verblijf in de buurt van Front Royal en biedt gemak aan populaire attracties zoals Crosby Stadium en de schilderachtige schoonheid van Cedar Creek en Belle Grove National Historical Park. Dit moderne motel heeft een sereen seizoensgebonden buitenzwembad en gratis wifi-toegang door het terrein. Particuliere parkeergelegenheid wordt handig aangeboden voor diegenen die ervoor kiezen om met de auto te reizen, waardoor het gemak van aankomst zorgt. Gelegen op ongeveer 20 km van de veelgeprezen locaties zoals Alamo Drafthouse Cinema - Winchester, is deze accommodatie -optie geschikt voor reizigers die zowel entertainment als ontspanning zoeken.

Gastvoorzieningen zijn onder meer comfortabele eenheden met airconditioning, flatscreen-tv's met kabelkanalen, koelkasten, koffieemakers, douches, gratis toiletartikelen, bureaus en eigen badkamers uitgerust met baden en haardrogers. Het uitzicht op de bergen wordt genoten door sommige eenheden, als aanvulling op hun rustige omgeving. Het personeel is 24 uur per dag verkrijgbaar bij de receptie, klaar om te helpen bij vragen en gasten te begeleiden door hun verblijf.

Met de nabijheid van verschillende attracties en eetgelegenheden dient Twi-Lite Inn als een ideale uitvalsbasis voor het verkennen van de rijke geschiedenis en culturele aanbiedingen van het gebied. Of het nu gaat om nabijgelegen musea zoals het Virginia Beer Museum of het bijwonen van evenementen in de Luray Caverns, deze accommodatie belooft een gedenkwaardige ervaring op slechts een steenworp afstand van het hart van de regio.


Boek een kamer


Over Twi-Lite Inn

Faciliteiten

Buitenzwembad

Buitenzwembad

Gratis parkeren

Gratis parkeren

Gratis wifi

Gratis wifi

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer

Thee- en koffiezetapparaat in alle kamers

Thee- en koffiezetapparaat in alle kamers


Kamers

Twi-Lite Inn - Luxe Tweepersoonskamer

Luxe Tweepersoonskamer

2 M²
Uitzicht op de tuin Uitzicht op het zwembad Uitzicht op de bergen Oriëntatiepunt uitzicht Airconditioning Eigen badkamer Flatscreen-tv Koffiezetapparaat Gratis wifi
2 Volle Bedden

2 Volle Bedden

Twi-Lite Inn - Deluxe King Room

Deluxe King Room

Uitzicht op de tuin Uitzicht op het zwembad Uitzicht op de bergen Oriëntatiepunt uitzicht Airconditioning Eigen badkamer Flatscreen-tv Koffiezetapparaat Gratis wifi
1 Kingsize Bed

1 Kingsize Bed

Twi-Lite Inn - Luxe Tweepersoonskamer

Luxe Tweepersoonskamer

2 M²
Uitzicht op de tuin Uitzicht op het zwembad Uitzicht op de bergen Oriëntatiepunt uitzicht Airconditioning Eigen badkamer Flatscreen-tv Koffiezetapparaat Gratis wifi
2 Volle Bedden

2 Volle Bedden

Twi-Lite Inn - Deluxe Queen Room

Deluxe Queen Room

Uitzicht op de tuin Uitzicht op het zwembad Uitzicht op de bergen Oriëntatiepunt uitzicht Airconditioning Eigen badkamer Flatscreen-tv Koffiezetapparaat Gratis wifi
1 Queensize Bed

1 Queensize Bed

Twi-Lite Inn - Deluxe King Room

Deluxe King Room

Uitzicht op de tuin Uitzicht op het zwembad Uitzicht op de bergen Oriëntatiepunt uitzicht Airconditioning Bubbelbad Eigen badkamer Flatscreen-tv Koffiezetapparaat Gratis wifi
1 Kingsize Bed

1 Kingsize Bed


Locatie

Location Address 53 West 14th Street, Front royal, Verenigde Staten MapZie op de kaart



CulturalCulturele (3) NaturalNatuurlijke (2) HistoricHistorische (1)
White Post Historic District
Tuin & Park

Tuin & Park

15.6 km

Historic Route 11 Drive-In Theatre

Bioscoop

Bioscoop

15.35 km



Boek een kamer

Veelgestelde Vragen over Twi-Lite Inn

Hebben gasten toegang tot gratis Wi-Fi bij Twi-Lite Inn?

Ja, Twi-Lite Inn heeft overal gratis Wi-Fi.

Is parkeren bij Twi-Lite Inn gratis?

Ja, parkeren bij Twi-Lite Inn is gratis voor gasten.

Biedt Twi-Lite Inn een binnen- of buitenzwembad?

Ja, de Buitenzwembad is beschikbaar voor gasten van Twi-Lite Inn.



Accommodaties in Front royal, Verenigde Staten

Hotels (6)
Motels (1)
B&Bs (1)
Vakantiewoningen (1)

Wat te doen in Front royal, Verenigde Staten

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.