Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Veelgestelde vragen

Toyoko Inn Hakata-guchi Ekimae

Hotel Address 812-0011 Fukuoka, Fukuoka, Hakata-ku Hakata Ekimae 1-15-5, Japan



Beschikbaarheid controleren

Over Toyoko Inn Hakata-guchi Ekimae

Handig gelegen in Fukuoka, biedt Toyoko Inn Hakata-Guchi Ekimae een Aziatisch ontbijt en gratis wifi. Popular Points of Interest in de buurt zijn Shosho-In Temple, Hoshuan Temple en Tomb of Xie Guoming. Hakata Gion Yamakasa Birthplace -standbeeld ligt op 400 meter afstand en Wakahachimangu Shrine ligt op 500 meter van het hotel.

Kamers in het hotel zijn uitgerust met een waterkoker. Bij Toyoko Inn Hakata-Guchi Ekimae is elke kamer uitgerust met airconditioning en een flatscreen-tv.

Populaire punten van belang in de buurt van de accommodatie zijn het standbeeld van Kyushu Railway Place of Origin, Hakata Station Monument en Hakata Sennen No Mon Gate. De dichtstbijzijnde luchthaven is Fukuoka Airport, 3 km van Toyoko Inn Hakata-Guchi Ekimae.


Boek een kamer

Faciliteiten

Gratis wifi

Gratis wifi

De was

De was

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Regels

CheckinCheckin: From 4:00 PM to 10:00 PM

CheckoutKassa: Until 10:00 AM

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt


Location Address 812-0011 Fukuoka, Fukuoka, Hakata-ku Hakata Ekimae 1-15-5, Japan MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Toyoko Inn Hakata-guchi Ekimae

7.0 / 10

Zeer goed

Booking.com score
Booking.com 0 guest reviews, summarised by us 7.0
Housity 0 reviews written directly on our site –
Stayed here? Write a review

We read this property's reviews on Booking.com and sum up what guests say in our own words, next to reviews written directly on Housity. Every review shows where it comes from.

Booking.com: only guests who completed a stay can review there. We read those reviews and summarise them in our own words, so they are not word-for-word quotes and we don't show guest names. The score is the property's score on Booking.com.
Housity: reviews sent through the form on this page, shown as the guest wrote them. We check them before publishing, but we can't always confirm the stay.

Write a review

Stayed here? Tell us in a minute.

Very badUitstekend

Published after a quick check, shown with the Housity mark and kept separate from Booking.com reviews.



Veelgestelde Vragen over Toyoko Inn Hakata-guchi Ekimae

Is er gratis Wi-Fi bij Toyoko Inn Hakata-guchi Ekimae?

Ja, er is gratis Wi-Fi beschikbaar bij Toyoko Inn Hakata-guchi Ekimae.

Wat is de afstand tussen Toyoko Inn Hakata-guchi Ekimae en het centrum van Fukuoka?

De afstand tussen Toyoko Inn Hakata-guchi Ekimae en het centrum van Fukuoka bedraagt 18.8 km.

Hoe laat kan ik inchecken bij Toyoko Inn Hakata-guchi Ekimae?

Gasten kunnen bij Toyoko Inn Hakata-guchi Ekimae inchecken vanaf From 4:00 PM to 10:00 PM .

Welke transportdiensten zijn beschikbaar van de luchthaven naar Toyoko Inn Hakata-guchi Ekimae?

Luchthavenvervoer naar Toyoko Inn Hakata-guchi Ekimae is beschikbaar via {{transpor_name}}.



Accommodaties in Fukuoka, Japan

Appartementen
Appartementen 54 plaatsen Lees de gids... →
Hotels
Hotels 21 plaatsen Lees de gids... →
Onderhouden appartementen
Onderhouden appartementen 8 plaatsen Lees de gids... →
Gasthuizen
Gasthuizen 5 plaatsen Lees de gids... →
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 5 plaatsen Lees de gids... →
Hou van hotels
Hou van hotels 3 plaatsen Lees de gids... →

Wat te doen in Fukuoka, Japan

Transporten
Transporten 1 Tours
Dagtochten
Dagtochten 1 Tours

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.