Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Beoordelingen
Veelgestelde vragen

Theater Row Apartments

Share Hotel

Hotel Address Lindargata 14, Reykjavík, IJsland



Beschikbaarheid controleren


De theaterrij -appartementen bieden accommodatie gunstig gelegen op slechts 1,2 kilometer van het bruisende centrum van Reykjavík en biedt gasten een comfortabel thuis weg van huis. Dit moderne appartement beschikt over een goed uitgeruste keuken met voorzieningen zoals een vaatwasser, oven en broodrooster, waardoor het gemak tijdens verblijf wordt gewaarborgd. Geniet van een adembenemend uitzicht op zee en op de bergen terwijl je ontspant aan het balkon. Gezinnen zullen de opname van familiekamers waarderen, waardoor het ideaal is voor het herbergen van grotere groepen. Gratis Wi-Fi-connectiviteit zorgt voor gemakkelijke toegang tot internet, waardoor uw ervaring wordt verbeterd. Elke eenheid wordt compleet geleverd met beddengoed en handdoeken, wat een gezellige toevluchtsoord biedt na een dag verkennen van de levendige stad. De nabijheid van populaire attracties zoals Hallgrímskirkja Church, Harpa Concert Hall & Conference Center en Reykjavik Old Harbor maakt het bezoeken van deze sites handig. Bovendien bevindt het appartement zich in de buurt van de binnenlandse luchthaven van Reykjavík, waardoor het gemakkelijk toegankelijk is voor reizigers die aankomen in de hoofdstad van IJsland.


Boek een kamer


Over Theater Row Apartments

Faciliteiten

Parkeren op het terrein

Parkeren op het terrein

Gratis wifi

Gratis wifi

Familiekamers

Familiekamers

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer

Verwarming

Verwarming

Appartementen

Appartementen

Parkeren

Parkeren

Uitzicht op zee

Uitzicht op zee

Balkon

Balkon

Eigen badkamer

Eigen badkamer

Uitzicht

Uitzicht

Douche

Douche

Keuken

Keuken


Locatie

Slechts 672 m van het centrum van Reykjavík verwijderd!

Location Address Lindargata 14, Reykjavík, IJsland MapZie op de kaart



AirportsAirports (1) CulturalCulturele (15) SportSporten (9) HistoricHistorische (3) NaturalNatuurlijke (8) FoodsVoedselsoorten (3) ActivitiesRondleidingen en activiteiten (8)

Reykjavík Domestic Airport

Middelgrote luchthaven

Middelgrote luchthaven

2.09 km


Wat mensen zeggen over Theater Row Apartments

Positive Review

De gast vond het appartement erg schoon en had een schattig interieur.

Positive Review

De locatie is super centraal en alles was op loopafstand.

Positive Review

Het appartement had alles wat je nodig zou kunnen hebben.

Positive Review

Zeer schoon, ruim appartement. Zeer goed uitgerust.

Review

De gastheer reageerde op zijn behoeften.

Review

Ze informeerden hen ook dat ze 3 trappen op moesten klimmen.


Boek een kamer

Veelgestelde Vragen over Theater Row Apartments

Hebben gasten toegang tot gratis Wi-Fi bij Theater Row Apartments?

Ja, Theater Row Apartments heeft overal gratis Wi-Fi.

Biedt Theater Row Apartments keukenfaciliteiten aan?

Ja, Theater Row Apartments biedt toegang tot een keuken.

Hoe lang duurt het om vanuit Theater Row Apartments het centrum van Reykjavík te bereiken?

Gasten van Theater Row Apartments verblijven op 0.7 km van het centrum van Reykjavík.

Hoe ver ligt de dichtstbijzijnde luchthaven van Theater Row Apartments?

Theater Row Apartments wordt bediend door Reykjavík Domestic Airport, gelegen op 2.1 km van de accommodatie.



Accommodaties in Reykjavík, IJsland

Appartementen in Reykjavík

Hotels in Reykjavík

Onderhouden appartementen in Reykjavík

Villa's in Reykjavík

Vakantiehuizen in Reykjavík

B&Bs in Reykjavík



Appartementen (118)
Hotels (39)
Onderhouden appartementen (12)
Gasthuizen (7)
Vakantiewoningen (7)
Villa's (5)
Homestays (2)
Vakantiehuizen (2)
B&Bs (2)
Hostels (1)

Wat te doen in Reykjavík, IJsland

Dagtochten in Reykjavík

Rondleidingen in Reykjavík

Avonturen in Reykjavík

Wateractiviteiten in Reykjavík

Transporten in Reykjavík

Toegangsbewijzen in Reykjavík



Dagtochten (11)
Rondleidingen (5)
Andere ervaringen (4)
Avonturen (4)
Wateractiviteiten (4)
Transporten (4)
Toegangsbewijzen (2)
Privérondleidingen (1)
Stadskaarten (1)

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.