Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Veelgestelde vragen

The Rose and Crown

Hotel Address 30 Market Place, Warwick, CV34 4SH, United Kingdom, Verenigd Koninkrijk



Beschikbaarheid controleren

Over The Rose and Crown

Idealiter gelegen in het hart van het stadscentrum van Warwick, is de Rose en Crown een voormalige coachingherberg, die comfortabele accommodatie en uitstekend eten biedt in een levendige sfeer.

Het pand heeft dertien en-suite B&B kamers, vijf direct boven de kroeg en acht in het gebouw recht over de baan. Deze acht zijn gloednieuw in 2013, hoewel het gebouw dateert uit de 17e eeuw.

Alle kamers zijn stijlvol en gastvrij, met een eigen faciliteiten en satelliet -tv. Gratis wifi internettoegang en een inclusief volledig Engels ontbijt zijn beschikbaar voor gasten.

Een bekroonde etablissement, de Rose en Crown hebben de afgelopen 3 jaar tweemaal in de top tien van de Britse pubs gepresenteerd en werd in 2004 uitgeroepen tot beste pub in het Verenigd Koninkrijk.

Historisch Warwick Castle ligt op loopafstand van de Rose & Crown.


Boek een kamer


Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 240 m van het centrum van Warwick verwijderd!


Location Address 30 Market Place, Warwick, CV34 4SH, United Kingdom, Verenigd Koninkrijk MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van The Rose and Crown

9.0 / 10

Uitstekend

Totale beoordelingsscore
Booking.com 0 gastbeoordelingen, door ons samengevat 9.0
Housity 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Housity zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Housity-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Housity-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde Vragen over The Rose and Crown

Hoe lang duurt het om vanuit The Rose and Crown het centrum van Warwick te bereiken?

Gasten van The Rose and Crown verblijven op 0.2 km van het centrum van Warwick.



Accommodaties in Warwick, Verenigd Koninkrijk

Hotels
Hotels 10 plaatsen Lees de gids... →
Appartementen
Appartementen 5 plaatsen Lees de gids... →
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 4 plaatsen Lees de gids... →
Inns
Inns 2 plaatsen
Gasthuizen
Gasthuizen 1 plaatsen
Campings
Campings 1 plaatsen

Wat te doen in Warwick, Verenigd Koninkrijk

Andere ervaringen
Andere ervaringen 1 Tours
Toegangsbewijzen
Toegangsbewijzen 1 Tours
Rondleidingen
Rondleidingen 1 Tours

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.