Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Beoordelingen
Veelgestelde vragen

The Poacher Pub

Hotel Address 106 High Street, Portishead, Verenigd Koninkrijk



Beschikbaarheid controleren

Over The Poacher Pub

De stroper pub, gelegen in Portishead, biedt gezellige accommodaties met gratis privéparkeergave. Gasten genieten op 1,4 km van Sugar Loaf Beach en 8,4 km van Ashton Court, gasten genieten van een serene omgeving te midden van de schoonheid van de natuur. Cabot Circus ligt ongeveer 10 km afstand, terwijl Bristol Temple Meads Station op slechts 11 km van het pand ligt. De stroperpub heeft gunstig gelegen nabij verschillende attracties en biedt bezoekers gemakkelijke toegang tot verschillende bestemmingen.

Elke eenheid in het bed and breakfast is uitgerust met een eigen badkamer, waardoor comfort en privacy wordt gewaarborgd. In het hart van dit charmante etablissement bieden een restaurant ter plaatse, coffeeshop en bar diverse eetgelegenheden, catering voor verschillende smaken en voorkeuren. Geniet van het gezelschap van vrienden en familie terwijl u de levendige sfeer van de kroeg verkent.

Voor degenen die entertainment zoeken, blijft het spelen van pijltjes in de Pocher Pub een populaire activiteit. De nabijheid van nabijgelegen attracties zorgt ervoor dat reizigers gemakkelijk musea zoals Sea Mills 100 Museum, Blaise Castle House Museum, Clevedon Pier Shop, Garden Welcome Center, Blaise Museum, Kingsweston Roman Villa, Oakham Treasures en Blaise Hamlet kunnen bezoeken.

Niet ver van de Poacher Pub, zijn er andere opmerkelijke oriëntatiepunten die het vermelden waard zijn. Bristol Zoo ligt op ongeveer 8,5 km afstand en biedt een kans om exotische dieren in het wild van dichtbij te observeren. Bovendien staat de kathedraal van Bristol op een afstand van 9 km en biedt spirituele inspiratie en historische inzichten in de regio.

De dichtstbijzijnde luchthaven is de luchthaven van Bristol, dat op 14 km van de accommodatie ligt, waardoor reisarrangementen handig zijn voor zowel lokale als bezoekende gasten.


Boek een kamer

Faciliteiten

Parkeren

Gratis parkeren

Gratis parkeren

Voorzieningen

Restaurant

Restaurant

Bar

Bar

Gezin

Familiekamers

Familiekamers

Kamervoorzieningen

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Regels

CheckinCheckin:
3:00 PM - 10:00 PM

CheckoutKassa:
8:00 AM - 11:00 AM
CheckoutPets:
Huisdieren zijn toegestaan

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt


Location Address 106 High Street, Portishead, Verenigd Koninkrijk MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van The Poacher Pub

7.6 / 10

Zeer goed

Totale beoordelingsscore
Booking.com 9 gastbeoordelingen, door ons samengevat 7.6
Housity 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Housity zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Housity-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Het personeel was erg behulpzaam.

Booking.com-gast · samengevat

Personeel was vriendelijk en behulpzaam.

Booking.com-gast · samengevat

Ontbijt is uitstekend.

Booking.com-gast · samengevat

Grote waarde voor een mooie kleine kamer die ideaal was gelegen voor alle lokale attracties.

Booking.com-gast · samengevat

De locatie van de kroeg, de faciliteiten en het uitstekende personeel.

Booking.com-gast · samengevat

Kamer was mooi, schoon, warm en gastvrij. Geweldige prijs -kwaliteitverhouding - ik denk niet dat je beter zou kunnen worden.

Booking.com-gast · samengevat

De locatie van de kroeg, de faciliteiten en het uitstekende personeel.

Booking.com-gast · samengevat

Kamer was mooi, schoon, warm en gastvrij. Geweldige prijs -kwaliteitverhouding - ik denk niet dat je beter zou kunnen worden.

Booking.com-gast · samengevat

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Housity-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde Vragen over The Poacher Pub

Kan ik gratis parkeren bij The Poacher Pub?

Ja, The Poacher Pub biedt gratis parkeergelegenheid voor bezoekers.

Hoe laat kan ik inchecken bij The Poacher Pub?

Gasten kunnen bij The Poacher Pub inchecken vanaf 3:00 PM - 10:00 PM.



Accommodaties in Portishead, Verenigd Koninkrijk

Appartementen
Appartementen 8 plaatsen
Homestays
Homestays 3 plaatsen
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 2 plaatsen
Hotels
Hotels 1 plaatsen
B&Bs
B&Bs 1 plaatsen

Wat te doen in Portishead, Verenigd Koninkrijk

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.