Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

The Jabiru 2 Bed Unit Walk To The Foreshore

Share Hotel

Hotel Address 2/45 Chapman Rd, Nightcliff, Australië



Beschikbaarheid controleren


De Jabiru 2 bedwandeling naar de foreshore bevindt zich in Nightcliff, gunstig op loopafstand van zowel Casuarina Beach als de Museum & Art Gallery van het Northern Territory. Deze moderne accommodatie biedt gasten een probleemloze ervaring met gratis privéparkeren, privé-check-in en check-out services en gratis wifi-toegang gedurende het verblijf. Dit charmante appartement ligt te midden van de levendige sfeer van Darwin, en beschikt over ruime interieur met twee slaapkamers, een comfortabele woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met essentiële apparaten zoals een oven en ketel, en een goed gevulde badkamer uitgerust met een douche en eenhaardroger. Extra voorzieningen zijn onder meer een tv met een flatscreen, wat zorgt voor entertainment tijdens uw bezoek.

Voor degenen die extra ontspanning zoeken, biedt de privé -ingang van het appartement gemakkelijk toegang tot uw persoonlijke ruimte. Gelegen op slechts 6,6 km van Darwin Entertainment Center en 6,9 km van het Darwin Convention Center, kunnen bezoekers gemakkelijk de vele attracties van de stad verkennen. Het appartement ligt met name op 5,8 km van de Darwin Botanic Gardens en 6 km van het populaire Mindil Beach Casino & Resort.

Met zijn toplocatie biedt de Jabiru 2 -bedenwandeling naar de voorhore gemakkelijke toegang tot verschillende lokale voorzieningen, waardoor het een ideale keuze is voor reizigers die zich willen onderdompelen in de bruisende energie van Darwin. Of je nu de nabijgelegen attracties verkent of gewoon geniet van een vredig toevluchtsoord, dit appartement belooft een gedenkwaardig verblijf.


Boek een kamer


Over The Jabiru 2 Bed Unit Walk To The Foreshore

Faciliteiten

Gratis parkeren

Gratis parkeren

Gratis wifi

Gratis wifi

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer

Familiekamers

Familiekamers

De hele plaats is van jou

De hele plaats is van jou

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren op het terrein

Eigen badkamer

Eigen badkamer

Douche

Douche

Airconditioning

Airconditioning

Keuken

Keuken


Kamers

The Jabiru 2 Bed Unit Walk To The Foreshore - Twee Slaapkamers Appartement

Twee Slaapkamers Appartement

70 M²
Hele appartement Eigen badkamer Airconditioning Gratis wifi
1 Queensize Bed

1 Queensize Bed

The Jabiru 2 Bed Unit Walk To The Foreshore - Twee Slaapkamers Appartement

Twee Slaapkamers Appartement

70 M²
Hele appartement Eigen badkamer Airconditioning Gratis wifi
1 Queensize Bed

1 Queensize Bed

1 Queensize Bed

1 Queensize Bed


Locatie

Location Address 2/45 Chapman Rd, Nightcliff, Australië MapZie op de kaart



AirportsAirports (1) NaturalNatuurlijke (7) CulturalCulturele (15) SportSporten (1) FoodsVoedselsoorten (1) HistoricHistorische (1)

Darwin International Airport / RAAF Darwin

Grote luchthaven

Grote luchthaven

4.94 km



Boek een kamer

Veelgestelde Vragen over The Jabiru 2 Bed Unit Walk To The Foreshore

Heeft The Jabiru 2 Bed Unit Walk To The Foreshore een keuken?

Ja, The Jabiru 2 Bed Unit Walk To The Foreshore biedt keukenfaciliteiten.

Biedt The Jabiru 2 Bed Unit Walk To The Foreshore gratis Wi-Fi aan?

Ja, The Jabiru 2 Bed Unit Walk To The Foreshore biedt gratis Wi-Fi voor alle gasten.

Is er gratis parkeergelegenheid bij The Jabiru 2 Bed Unit Walk To The Foreshore?

Ja, gasten van The Jabiru 2 Bed Unit Walk To The Foreshore kunnen gratis parkeren.

Wat is de dichtstbijzijnde luchthaven bij The Jabiru 2 Bed Unit Walk To The Foreshore?

De dichtstbijzijnde luchthaven bij The Jabiru 2 Bed Unit Walk To The Foreshore is Darwin International Airport / RAAF Darwin, gelegen op 4.9 km afstand.

Heeft The Jabiru 2 Bed Unit Walk To The Foreshore airconditioning?

Ja, The Jabiru 2 Bed Unit Walk To The Foreshore biedt airconditioning.



Accommodaties in Nightcliff, Australië

Appartementen (4)
Gasthuizen (1)

Wat te doen in Nightcliff, Australië

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.