Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Beoordelingen
Veelgestelde vragen

TCB régi

Hotel Address 1072 Budapest, Klauzál tér, Hongarije



Beschikbaarheid controleren

Over TCB régi

Het pand, gunstig gelegen binnen 0,7 km van het hart van Boedapest, heeft authentieke beschrijvingen en foto's van hoge kwaliteit, wat zorgt voor nauwkeurigheid en betrouwbaarheid. Gasten genieten van toegang tot gratis wifi tijdens hun verblijf, samen met een volledig uitgeruste keuken met een oven, magnetron en koelkast. Gelegen in de buurt van populaire attracties zoals Dohany Street Synagoge, Keleti Pályaudvar Metro Station en Keleti Train Station, maakt de locatie het gemakkelijk om het diverse aanbod van de stad te verkennen.

In termen van comfort heeft het appartement een comfortabele zithoek uitgerust met een flatscreen-tv en een eigen badkamer met voorzieningen, waaronder een haardroger, gratis toiletartikelen en een inloopdouche. Bovendien wordt elke eenheid geleverd met airconditioning en enkele eenheden beschikken over balkons, waardoor de levenservaring wordt verbeterd.

For those seeking entertainment, the nearby museums offer a range of attractions, including the OTP Bank Pénzügytörténeti Gyűjtemény, Kresz Géza Mentőmúzeum, Liszt Ferenc Emlékmúzeum és Kutatóközpont, Kodály Zoltán Emlékmúzeum és Archívum, Ady Endre Emlékmúzeum, Földalatti Vasúti Múzeum, Állatorvos-történeti Gyűjtemény,Bélyegmúzeum, Arany Sas Patikamúzeum en Boedapesti Történeti Múzeum.

Nabijgelegen luchthavens zijn onder meer Boedapest Ferenc Liszt International, op ongeveer 8,7 km afstand van het pand. Voor extra gemak kunnen gasten profiteren van de betaalde luchthaven shuttle -service aangeboden door de accommodatie.

Over het algemeen is het pand geschikt voor zowel reizigers als gezinnen, waardoor een comfortabele en uitnodigende omgeving wordt geboden waar gasten kunnen ontspannen en genieten van hun tijd in Boedapest.


Boek een kamer

Faciliteiten

Uitgelichte voorzieningen

Gratis wifi

Gratis wifi

Pendeldienst

Pendeldienst

Uitzicht

Uitzicht

Uitzicht

Type accommodatie

Appartementen

Appartementen

Gezin

Familiekamers

Familiekamers

Kamervoorzieningen

Lift

Lift

Keuken

Keuken

Douche

Douche

Eigen badkamer

Eigen badkamer

Airconditioning

Airconditioning

Verwarming

Verwarming

Balkon

Balkon

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Regels

CheckinCheckin:
3:00 PM - 11:00 PM

CheckoutKassa:
12:00 AM - 10:00 AM
CheckoutPets:
Huisdieren zijn toegestaan

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt


Location Address 1072 Budapest, Klauzál tér, Hongarije MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van TCB régi

7.8 / 10

Zeer goed

Totale beoordelingsscore
Booking.com 11 gastbeoordelingen, door ons samengevat 7.8
Housity 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Housity zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Housity-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Mooie kamer op een goede locatie.

Booking.com-gast · samengevat

Zeer centraal. Zelfcontrole. Goede communicatie voorafgaand aan en tijdens het verblijf bij personeel indien nodig.

Booking.com-gast · samengevat

Extreem schoon, toiletartikelen, handdoeken, ijzer, haardroger . . .

Booking.com-gast · samengevat

Locatie is perfect voor een kort weekend weg.

Booking.com-gast · samengevat

De instructies die voor aankomst worden gegeven, zijn duidelijk en gemakkelijk te begrijpen.

Booking.com-gast · samengevat

Zeer mooie, schone, uitstekende locatie (dicht bij clubs enz. ).

Booking.com-gast · samengevat

Zeer uitgerust (we vonden het geweldig dat er borden, glazen, een koffiezetapparaat enz. Waren).

Booking.com-gast · samengevat

Perfecte locatie voor het nachtleven, overal was op loopafstand.

Booking.com-gast · samengevat

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Housity-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde Vragen over TCB régi

Kunnen gasten een keuken gebruiken bij TCB régi?

Ja, gasten van TCB régi kunnen een keuken gebruiken.

Wat zijn de inchecktijden bij TCB régi?

De inchecktijd bij TCB régi is 3:00 PM - 11:00 PM.

Hebben de kamers van TCB régi airconditioning?

Ja, de kamers van TCB régi hebben airconditioning.

Zijn luchthaven pick-up of shuttle-services beschikbaar bij TCB régi?

Ja, gasten van TCB régi kunnen gebruikmaken van de luchthaventransfer.

Beschikt TCB régi over gratis Wi-Fi?

Ja, gasten kunnen gratis Wi-Fi gebruiken bij TCB régi.



Accommodaties in Klauzál tér, Hongarije

Appartementen
Appartementen 1 plaatsen

Wat te doen in Klauzál tér, Hongarije

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.