Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Thamel Boutique Hotel

Share Hotel

Hotel Address Thamel Bhagawati Marg, Thamel, Kathmandu, Nepal



Beschikbaarheid controleren


Thamel Boutique Hotel in Kathmandu beschikt over gezinsvriendelijke kamers met airconditioning, een eigen badkamer en moderne gemakken. Elke kamer is voorzien van een bureau, televisie en geluidsisolatie om een ​​rustgevend verblijf te garanderen.

Het eigen restaurant biedt een scala aan gerechten, zoals Indiase, Nepalese, Amerikaanse en Aziatische gerechten. Het restaurant beschikt over een terras en zitplaatsen buiten, en er zijn ook vegetarische opties beschikbaar.

Het hotel is centraal gelegen op slechts 1,8 km van Hanuman Dhoka en op twee minuten lopen van Thamel Chowk. De internationale luchthaven Tribhuvan ligt op 6 km afstand. Populaire nabijgelegen bezienswaardigheden zijn het Kathmandu Durbar-plein en de Swayambhunath-tempel.

Het hotel staat bekend om zijn attente personeel en uitstekende service en biedt gratis WiFi, een 24-uursreceptie en een excursiebalie. Andere voorzieningen zijn een koffiebar, een lounge en een fietsenstalling.


Boek een kamer


Over Thamel Boutique Hotel

Faciliteiten

Gratis wifi

Gratis wifi

Luchthavenshuttle

Luchthavenshuttle

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer

Familiekamers

Familiekamers

Restaurant

Restaurant

Roomservice

Roomservice

-Uursreceptie

-Uursreceptie

Thee- en koffiezetapparaat in alle kamers

Thee- en koffiezetapparaat in alle kamers

Bar

Bar

Zeer goed ontbijt

Zeer goed ontbijt


Regels

CheckinCheckin: 12:00

CheckoutKassa: -

Kamers

Thamel Boutique Hotel - Deluxe Eenpersoonskamer

Deluxe Eenpersoonskamer

16 M²
Airconditioning Eigen badkamer Flatscreen-tv Gratis wifi
1 Eenpersoonsbed

1 Eenpersoonsbed

Thamel Boutique Hotel - Budget Eenpersoonskamer

Budget Eenpersoonskamer

16 M²
Airconditioning Eigen badkamer Flatscreen-tv Gratis wifi
1 Eenpersoonsbed

1 Eenpersoonsbed


Locatie

Slechts 1.1 km van het centrum van Kathmandu verwijderd!

Location Address Thamel Bhagawati Marg, Thamel, Kathmandu, Nepal MapZie op de kaart



AirportsAirports (1) HistoricHistorische (4) ArchitecureArchitecturen (2) CulturalCulturele (11) SportSporten (2) NaturalNatuurlijke (1) FoodsVoedselsoorten (3) ActivitiesRondleidingen en activiteiten (8)

Tribhuvan International Airport

Grote luchthaven

Grote luchthaven

5.23 km



Boek een kamer

Veelgestelde Vragen over Thamel Boutique Hotel

Wat is de meest nabije luchthaven van Thamel Boutique Hotel?

De luchthaven die het dichtst bij Thamel Boutique Hotel ligt is Tribhuvan International Airport, op 5.2 km afstand.

Wat zijn de inchecktijden bij Thamel Boutique Hotel?

De inchecktijd bij Thamel Boutique Hotel is 12:00

Check-out
Until 12:00
Cancellation/ prepayment
Cancellation and prepayment policies vary according - accommodation type. Please.

Ligt Thamel Boutique Hotel dicht bij het stadscentrum van Kathmandu?

Thamel Boutique Hotel bevindt zich op 1.1 km van het stadscentrum van Kathmandu.

Beschikt Thamel Boutique Hotel over gratis Wi-Fi?

Ja, gasten kunnen gratis Wi-Fi gebruiken bij Thamel Boutique Hotel.

Biedt Thamel Boutique Hotel transfers vanaf de luchthaven aan?

Ja, gasten van Thamel Boutique Hotel kunnen gebruikmaken van de luchthaventransfer.



Accommodaties in Kathmandu, Nepal

Hotels in Kathmandu

Appartementen in Kathmandu

B&Bs in Kathmandu



Hotels (81)
Appartementen (28)
Homestays (13)
B&Bs (9)
Gasthuizen (8)
Hostels (1)
Onderhouden appartementen (1)
Resorts (1)

Wat te doen in Kathmandu, Nepal

Meerdaagse reizen in Kathmandu

Privérondleidingen in Kathmandu

Transporten in Kathmandu

Avonturen in Kathmandu

Workshops of klassen in Kathmandu



Meerdaagse reizen (9)
Privérondleidingen (7)
Transporten (4)
Avonturen (2)
Workshops of klassen (2)
Andere ervaringen (1)
Rondleidingen (1)
Dagtochten (1)

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.