Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Beoordelingen
Veelgestelde vragen

Szenes-House Apartman

Hotel Address 1146 Budapest, Thököly út, Hongarije



Beschikbaarheid controleren

Over Szenes-House Apartman

De Szenes-House Apartman in Boedapest biedt luxe accommodatie op slechts 1,2 km van Blaha Lujza Square en 1,9 km van het huis van terreur. Gasten kunnen tijdens hun verblijf genieten van een terras en gratis wifi en maken gebruik van voorzieningen zoals een volledig uitgeruste keuken met een vaatwasser en waterkoker. Particuliere ingang zorgt voor maximale privacy. Dit charmante appartement omvat een ruime suite met 1 slaapkamers, compleet met een woonkamer, volledig uitgeruste keuken en 1 badkamer met een badkuip en een haardroger. Accommodatie wordt ook geleverd met handdoeken en beddengoed, waardoor comfort wordt gewaarborgd tijdens verblijf. Ideaal voor reizigers die op zoek zijn naar een gedenkwaardige ervaring, zullen gasten zich op loopafstand van populaire attracties zoals Keleti Pályaudvar Metro Station, Keleti Train Station en Heroes 'Square bevinden. Gunstig gelegen in de buurt van Boedapest Ferenc Liszt International Airport, dat op ongeveer 8,1 km afstand ligt, biedt deze woning gemakkelijke toegang tot verschillende vervoerswijzen. Bovendien zijn er verschillende musea in de buurt, waaronder OTP Bank Pénzügytörténeti Gyűjtemény, Kresz Géza Mentőmúzeum en Liszt Ferenc Emlékmúzeum és Kutatóközpont. Parken rondom het gebied bieden een schilderachtig uitzicht, waarbij Nagyrét op slechts 1,0 km afstand is. Dit onroerend goed van 60 vierkante meter beschikt over uitstekende faciliteiten, waaronder parkeren, goede gratis Wi-Fi (50 Mbps), niet-rokende kamers, een privébalkon, verwarming, airconditioning en een terras perfect voor het genieten van buitenactiviteiten. Met zijn uitstekende locatie en doordachte voorzieningen, is de Szenes-House Apartman een ideale keuze voor diegenen die de rijke geschiedenis en moderne skyline van Boedapest willen verkennen.


Boek een kamer

Faciliteiten

Uitgelichte voorzieningen

De hele plaats is van jou

De hele plaats is van jou

Alleen volwassenen

Alleen volwassenen

Parkeren

Parkeren

Parkeren

Kamervoorzieningen

Keuken

Keuken

Bad

Bad

Eigen badkamer

Eigen badkamer

Airconditioning

Airconditioning

Verwarming

Verwarming

Balkon

Balkon

Terras

Terras

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Locatie & bezienswaardigheden in de buurt


Location Address 1146 Budapest, Thököly út, Hongarije MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Szenes-House Apartman

9.4 / 10

Uitstekend

Totale beoordelingsscore
Booking.com 8 gastbeoordelingen, door ons samengevat 9.4
Housity 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Housity zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Housity-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Het appartement is prachtig gelegen in een historisch gebouw.

Booking.com-gast · samengevat

Het appartement heeft voldoende ruimte en behoudt zijn historische charme.

Booking.com-gast · samengevat

De accommodatie beschikt over een huis in kunstnouveau-stijl met een charmante ambiance.

Booking.com-gast · samengevat

Accommodatie is gunstig gelegen op loopafstand van de Puskas Arena.

Booking.com-gast · samengevat

De gastheer biedt uitstekende service, waardoor gasten hun verblijf voorbij vertrektijd kunnen verlengen.

Booking.com-gast · samengevat

De accommodatie biedt een breed scala aan voorzieningen, waaronder een Nespresso -machine.

Booking.com-gast · samengevat

Het appartement heeft ruimtelijkheid en moderne gemakken ondanks het ontbreken van een trendy uiterlijk.

Booking.com-gast · samengevat

Het gebied is gemakkelijk bereikbaar via het openbaar vervoer, waardoor het voor bezoekers handig is.

Booking.com-gast · samengevat

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Housity-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde Vragen over Szenes-House Apartman

Kunnen gasten een keuken gebruiken bij Szenes-House Apartman?

Ja, gasten van Szenes-House Apartman kunnen een keuken gebruiken.

Hebben de kamers van Szenes-House Apartman airconditioning?

Ja, de kamers van Szenes-House Apartman hebben airconditioning.



Accommodaties in Thököly út, Hongarije

Appartementen
Appartementen 2 plaatsen
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 2 plaatsen

Wat te doen in Thököly út, Hongarije

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.