Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Veelgestelde vragen

Sunset View Ridge Residences

Share Hotel

Hotel Address 19 Gulf View Horizon, Suello Village, Bakakeng, Benguet, 2600 Baguio, Philippines, Filipijnen



Beschikbaarheid controleren


Sunset View Ridge Residences ligt in Baguio, 3 km van Lourdes Grotto en heeft accommodaties met een terras, gratis privéparkeren en een restaurant. Dit 3-sterrenhotel biedt kamerservice, een 24-uurs receptie en gratis wifi. Het hotel heeft familiekamers.

Alle kamers in het hotel zijn uitgerust met een flatscreen-tv. Alle kamers omvatten een eigen badkamer met een bidet, gratis toiletartikelen en slippers. Bij zonsondergang uitzicht Ridge Residences De kamers omvatten beddengoed en handdoeken.

Burnham Park ligt op 3 km van de accommodatie, terwijl Bencab Museum op 3,2 km van het pand ligt. De dichtstbijzijnde luchthaven is Clark International Airport, 99 km van Sunset View Ridge Residences.
Laat me meer zien


Boek een kamer


Over Sunset View Ridge Residences


Locatie

Slechts 3 km van het centrum van Baguio verwijderd!

Location Address 19 Gulf View Horizon, Suello Village, Bakakeng, Benguet, 2600 Baguio, Philippines, Filipijnen MapZie op de kaart



AirportsAirports (1) CulturalCulturele (4) HistoricHistorische (14) NaturalNatuurlijke (8) ActivitiesRondleidingen en activiteiten (1)

Loakan Airport

Middelgrote luchthaven

Middelgrote luchthaven

5.63 km



Boek een kamer

Veelgestelde Vragen over Sunset View Ridge Residences

Waar ligt Sunset View Ridge Residences ten opzichte van het centrum van Baguio?

Sunset View Ridge Residences biedt accommodatie op slechts 3 km van het hart van Baguio.

Welke luchthaven bevindt zich het dichtst in de buurt van Sunset View Ridge Residences?

De dichtstbijzijnde luchthaven bij Sunset View Ridge Residences is Loakan Airport, ongeveer 5.6 km verderop.



Accommodaties in Baguio, Filipijnen

Appartementen in Baguio

Hotels in Baguio

Onderhouden appartementen in Baguio

B&Bs in Baguio

Vakantiehuizen in Baguio

Villa's in Baguio



Appartementen (81)
Hotels (52)
Onderhouden appartementen (34)
Vakantiewoningen (11)
B&Bs (10)
Homestays (8)
Gasthuizen (8)
Inns (7)
Vakantiehuizen (3)
Villa's (2)
Lodges (2)
Hostels (1)
Motels (1)

Wat te doen in Baguio, Filipijnen

Andere ervaringen (1)
Privérondleidingen (1)

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.