Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Studio Bièvre St Germain CityCosy

Hotel Address 26 Rue De Bièvre, Parijs, Frankrijk



Beschikbaarheid controleren

Over Studio Bièvre St Germain CityCosy

Studio Bièvre St Germain City biedt gezellige accommodaties op slechts 1,6 km van Gare de Lyon en 1,6 km van het gerenommeerde Orsay Museum. Gemakkelijk gelegen tussen iconische bezienswaardigheden zoals de Opéra Bastille (1,1 km), Musée de l'Orangerie (1,9 km) en het Louvre Museum (1,1 km), is dit charmante appartement een ideale keuze voor reizigers die op zoek zijn naar een levendige maar intieme ervaring inParijs. Geniet van een rustig verblijf met gratis wifi, samen met toegang tot een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en fornuis, waardoor culinaire tevredenheid thuis wordt gewaarborgd. De eigen badkamer wordt compleet geleverd met handdoeken en beddengoed, waardoor elke ochtend fris en comfortabel wordt. Verken de rijke geschiedenis en cultuur van de stad door een ontspannen wandeling te maken naar nabijgelegen attracties zoals de Notre-Dame Cathedral, Luxemburgse tuinen en het Pompidou Center, die allemaal op loopafstand liggen. Voor degenen die de voorkeur geven aan wat meer ruimte, heeft Studio Bièvre St Germain City 18 vierkante meter woonkamer en biedt voldoende ruimte voor ontspanning en entertainment. Met zijn uitstekende locatie en talloze voorzieningen belooft dit appartement een gedenkwaardig bezoek aan Parijs.


Boek een kamer

Faciliteiten

Uitgelichte voorzieningen

Gratis wifi

Gratis wifi

De hele plaats is van jou

De hele plaats is van jou

Uitzicht

Uitzicht op de stad

Uitzicht op de stad

Kamervoorzieningen

Lift

Lift

Keuken

Keuken

Kabelkanalen

Kabelkanalen

Eigen badkamer

Eigen badkamer

Verwarming

Verwarming


Kamers

Studio Bièvre St Germain CityCosy - Appartement Met één Slaapkamer

Appartement Met één Slaapkamer

18 M²
Gratis wifi De hele plaats is van jou Uitzicht op de stad Keuken Eigen badkamer
1 Sofa Bed

1 Sofa Bed


Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 727 m van het centrum van Parijs verwijderd!


Location Address 26 Rue De Bièvre, Parijs, Frankrijk MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Studio Bièvre St Germain CityCosy

7.3 / 10

Zeer goed

Totale beoordelingsscore
Booking.com 0 gastbeoordelingen, door ons samengevat 7.3
Housity 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Housity zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Housity-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Housity-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde Vragen over Studio Bièvre St Germain CityCosy

Is er gratis Wi-Fi bij Studio Bièvre St Germain CityCosy?

Ja, er is gratis Wi-Fi beschikbaar bij Studio Bièvre St Germain CityCosy.

Is er een keuken beschikbaar bij Studio Bièvre St Germain CityCosy?

Ja, er is een keuken beschikbaar bij Studio Bièvre St Germain CityCosy.

Wat is de afstand tussen Studio Bièvre St Germain CityCosy en het centrum van Parijs?

De afstand tussen Studio Bièvre St Germain CityCosy en het centrum van Parijs bedraagt 0.7 km.



Accommodaties in Parijs, Frankrijk

Appartementen
Appartementen 679 plaatsen Lees de gids... →
Hotels
Hotels 376 plaatsen Lees de gids... →
B&Bs
B&Bs 31 plaatsen Lees de gids... →
Onderhouden appartementen
Onderhouden appartementen 30 plaatsen Lees de gids... →
Homestays
Homestays 9 plaatsen
Hostels
Hostels 7 plaatsen Lees de gids... →
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 7 plaatsen Lees de gids... →
Luxe tenten
Luxe tenten 2 plaatsen
Gasthuizen
Gasthuizen 1 plaatsen
Campings
Campings 1 plaatsen

Wat te doen in Parijs, Frankrijk

Rondleidingen
Rondleidingen 27 Tours Lees de gids... →
Dagtochten
Dagtochten 18 Tours Lees de gids... →
Toegangsbewijzen
Toegangsbewijzen 16 Tours Lees de gids... →
Wateractiviteiten
Wateractiviteiten 16 Tours Lees de gids... →
Privérondleidingen
Privérondleidingen 14 Tours Lees de gids... →
Transporten
Transporten 9 Tours Lees de gids... →
Andere ervaringen
Andere ervaringen 7 Tours
Bundles
Bundles 6 Tours Lees de gids... →
Meerdaagse reizen
Meerdaagse reizen 3 Tours Lees de gids... →
Workshops of klassen
Workshops of klassen 3 Tours Lees de gids... →
Avonturen
Avonturen 3 Tours Lees de gids... →
Toegangstickets met host
Toegangstickets met host 2 Tours Lees de gids... →
Hop on hop off-tours
Hop on hop off-tours 2 Tours Lees de gids... →
Stadskaarten
Stadskaarten 1 Tours

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.