Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Specchia Terrazza&Tavernetta Arcobaleno

Hotel Address Via A. Volta 138, Specchia, Italië



Beschikbaarheid controleren

Over Specchia Terrazza&Tavernetta Arcobaleno

Specchia Terrazza & Tavernetta Arcobaleno in Specchia biedt familiegerichte accommodatie met een eigen badkamer met inloopdouche en gratis toiletartikelen. Elke kamer is uitgerust met een koelkast, een televisie en tegelvloeren.

Gasten kunnen profiteren van een terras, gratis WiFi in de gemeenschappelijke ruimtes, airconditioning, een kitchenette en een open haard. De accommodatie regelt ook een betaalde luchthaventransferservice en heeft veel lof gekregen van bezoekers.

Bezienswaardigheden in de buurt zijn onder meer Grotta Zinzulusa (19 km), het regionale reservaat Punta Pizzo (35 km) en Castello di Otranto (40 km). De luchthaven Brindisi-Salento ligt op 93 km van de accommodatie.


Boek een kamer

Faciliteiten

Gratis wifi

Gratis wifi

Pendeldienst

Pendeldienst

Familiekamers

Familiekamers

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Regels

CheckinCheckin: 15:00 - 18:00

CheckoutKassa: 08:00 - 10:00

Kamers

Specchia Terrazza&Tavernetta Arcobaleno - Studio

Studio

40 M²
1 Eenpersoonsbed En 1 Groot Tweepersoonsbed

1 Eenpersoonsbed En 1 Groot Tweepersoonsbed

1 Eenpersoonsbed

1 Eenpersoonsbed

En

En

1 Groot Tweepersoonsbed

1 Groot Tweepersoonsbed

Specchia Terrazza&Tavernetta Arcobaleno - Tweepersoonskamer Met Terras

Tweepersoonskamer Met Terras

30 M²
1 Groot Tweepersoonsbed

1 Groot Tweepersoonsbed


Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 885 m van het centrum van Specchia verwijderd!


Location Address Via A. Volta 138, Specchia, Italië MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Specchia Terrazza&Tavernetta Arcobaleno

9.6 / 10

Uitstekend

Booking.com score
Booking.com 0 guest reviews, summarised by us 9.6
Housity 0 reviews written directly on our site
Stayed here? Write a review

We read this property's reviews on Booking.com and sum up what guests say in our own words, next to reviews written directly on Housity. Every review shows where it comes from.

Booking.com: only guests who completed a stay can review there. We read those reviews and summarise them in our own words, so they are not word-for-word quotes and we don't show guest names. The score is the property's score on Booking.com.
Housity: reviews sent through the form on this page, shown as the guest wrote them. We check them before publishing, but we can't always confirm the stay.

Write a review

Stayed here? Tell us in a minute.

Very badUitstekend

Published after a quick check, shown with the Housity mark and kept separate from Booking.com reviews.



Veelgestelde Vragen over Specchia Terrazza&Tavernetta Arcobaleno

Biedt Specchia Terrazza&Tavernetta Arcobaleno gratis Wi-Fi aan?

Ja, Specchia Terrazza&Tavernetta Arcobaleno biedt gratis Wi-Fi voor alle gasten.

Vanaf hoe laat is inchecken bij Specchia Terrazza&Tavernetta Arcobaleno?

Het inchecken bij Specchia Terrazza&Tavernetta Arcobaleno begint om 15:00 - 18:00.

Zijn luchthaven pick-up of shuttle-services beschikbaar bij Specchia Terrazza&Tavernetta Arcobaleno?

Ja, Specchia Terrazza&Tavernetta Arcobaleno biedt een luchthaven-shuttleservice aan.

Hoe ver ligt Specchia Terrazza&Tavernetta Arcobaleno van het centrum van Specchia?

Specchia Terrazza&Tavernetta Arcobaleno ligt op 0.9 km van het centrum van Specchia.



Accommodaties in Specchia, Italië

Appartementen
Appartementen 9 plaatsen Lees de gids... →
Hotels
Hotels 5 plaatsen Lees de gids... →
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 5 plaatsen Lees de gids... →
B&Bs
B&Bs 2 plaatsen Lees de gids... →
Villa's
Villa's 2 plaatsen Lees de gids... →
Gasthuizen
Gasthuizen 1 plaatsen
Resorts
Resorts 1 plaatsen
Landhuizen
Landhuizen 1 plaatsen

Wat te doen in Specchia, Italië

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.