Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Beoordelingen
Veelgestelde vragen

Patak28 Apartmanok

Hotel Address 9400 Sopron, Patak u., Hongarije



Beschikbaarheid controleren

Over Patak28 Apartmanok

Patak28 Apartmanok in Sopron heeft een uitnodigende binnenkant van de binnenplaats en biedt luxe accommodaties met gratis fietsen, een charmante tuin, een pittoresk terras en voldoende barbecuefaciliteiten. Met deze toplocatie kunnen bewoners tijdens hun verblijf genieten van prachtige vergezichten. Gasten zullen het uitgebreide assortiment voorzieningen waarderen, waaronder een privé-ingang, gratis Wi-Fi en een toegewijde 24/7 receptie.

Uitgerust met moderne gemakken zoals een ruime patio, adembenemend uitzicht op de tuin en een comfortabele zithoek, zorgt dit appartement voor comfort en ontspanning. Het appartement omvat een veelzijdige keuken met essentiële apparaten zoals een vaatwasser, magnetron en fornuis, samen met een koffiemachine en waterkoker. Voor degenen die extra comfort zoeken, zijn ook een broodrooster, koelkast en kookplaats beschikbaar.

Kinderen zullen genieten van de aanwezigheid van een speciaal ontworpen speeltuin voor kinderen in het appartementencomplex. Als bezoekers de omliggende gebieden willen verkennen, wachten verschillende activiteiten op. Ski -enthousiastelingen kunnen profiteren van hellingen in de buurt, terwijl fietsers en wandelaars binnen handbereik talloze kansen vinden.

Iets meer dan 13 km afstand ligt Esterházy Palace en biedt een kans om zich onder te dompelen in historische charme. Het Liszt Museum daarentegen ligt op ongeveer 15 km afstand, waardoor reizigers verschillende facetten van de Hongaarse cultuur kunnen ervaren.

Nabijgelegen attracties omvatten musea, parken en culturele instellingen, zodat er altijd iets nieuws te ontdekken is. Met zijn handige locatie en eersteklas voorzieningen biedt Patak28 ApartManok een onvergetelijk verblijf in Sopron.


Boek een kamer

Faciliteiten

Uitgelichte voorzieningen

Gratis wifi

Gratis wifi

Pendeldienst

Pendeldienst

Uitzicht

Uitzicht

Uitzicht

Parkeren

Gratis parkeren

Gratis parkeren

Gratis privéparkeergelegenheid

Gratis privéparkeergelegenheid

Type accommodatie

Appartementen

Appartementen

Gezin

Familiekamers

Familiekamers

Kamervoorzieningen

Douche

Douche

Eigen badkamer

Eigen badkamer

Airconditioning

Airconditioning

Balkon

Balkon

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Regels

CheckinCheckin:
4:00 PM - 6:00 PM

CheckoutKassa:
8:00 AM - 9:00 AM
CheckoutPets:
Huisdieren zijn toegestaan

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt


Location Address 9400 Sopron, Patak u., Hongarije MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Patak28 Apartmanok

9.5 / 10

Uitstekend

Totale beoordelingsscore
Booking.com 4 gastbeoordelingen, door ons samengevat 9.5
Housity 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Housity zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Housity-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

We reisden door Europa en vonden Sopron een uitstekende rustplek.

Booking.com-gast · samengevat

De locatie biedt interessante en historische locaties samen met kwaliteitsaccommodaties.

Booking.com-gast · samengevat

De gastheren bieden een uitstekende service, inclusief doordachte voorzieningen zoals geurende handdoeken en beddengoed.

Booking.com-gast · samengevat

De accommodaties worden beschreven als mooi, schoon en modern.

Booking.com-gast · samengevat

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Housity-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde Vragen over Patak28 Apartmanok

Is er AC beschikbaar bij Patak28 Apartmanok?

Ja, gasten van Patak28 Apartmanok kunnen genieten van kamers met airconditioning.

Hebben gasten toegang tot gratis Wi-Fi bij Patak28 Apartmanok?

Ja, Patak28 Apartmanok heeft overal gratis Wi-Fi.

Is parkeren bij Patak28 Apartmanok gratis?

Ja, parkeren bij Patak28 Apartmanok is gratis voor gasten.

Vanaf welk tijdstip is check-in mogelijk bij Patak28 Apartmanok?

Check-in is beschikbaar bij Patak28 Apartmanok vanaf 4:00 PM - 6:00 PM.

Biedt Patak28 Apartmanok transfers vanaf de luchthaven aan?

Ja, Patak28 Apartmanok biedt transfers van en naar de luchthaven aan.



Accommodaties in Patak u., Hongarije

Appartementen
Appartementen 2 plaatsen

Wat te doen in Patak u., Hongarije

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.