Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Veelgestelde vragen

Simanamigesutohausunan feng zhuang

Share Hotel

Hotel Address 794-2203 Ehime, Imabari, ??????????1520, Japan



Beschikbaarheid controleren


Zet op slechts 32 km van Henjou-in Temple, ??????????????Biedt accommodatie in Imabari met toegang tot een tuin, een gedeelde lounge, evenals een gedeelde keuken. Het pand heeft een rustig uitzicht op straat en ligt op 32 km van het Kawara Museum en 32 km van Kawaranofurusato Park. Het pension heeft familiekamers.

In het pension hebben de eenheden een tatami. Met een gedeelde badkamer hebben eenheden in het pension ook gratis wifi.

Oogamiyama Omoto Shrine ligt op 45 km van het pension, terwijl de Saikon-ji-tempel op 48 km van het pand ligt. De dichtstbijzijnde luchthaven is Matsuyama Airport, 66 km van ??????????????


Boek een kamer


Over Simanamigesutohausunan feng zhuang

Faciliteiten


Regels

CheckinCheckin: From 15:00 to 19:00

CheckoutKassa: Available 24 hours

Locatie

Location Address 794-2203 Ehime, Imabari, ??????????1520, Japan MapZie op de kaart



CulturalCulturele (3) FoodsVoedselsoorten (1) NaturalNatuurlijke (1)
Toyo Ito Museum of Architecture
Kunstgalerij

Kunstgalerij

9.43 km

Ōmishima Museum of Art
Kunstgalerij

Kunstgalerij

9.49 km

海と島の歴史資料館
Museum

Museum

15.66 km



Boek een kamer

Veelgestelde Vragen over Simanamigesutohausunan feng zhuang

Wanneer begint het inchecken bij Simanamigesutohausunan feng zhuang?

Je kunt inchecken bij Simanamigesutohausunan feng zhuang vanaf From 15:00 to 19:00 .

Waar ligt Simanamigesutohausunan feng zhuang ten opzichte van het centrum van Imabari?

Simanamigesutohausunan feng zhuang biedt accommodatie op slechts 12 km van het hart van Imabari.



Accommodaties in Imabari, Japan

Hotels in Imabari



Hotels (5)
Gasthuizen (1)

Wat te doen in Imabari, Japan

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.