Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Hotel Rural Pinares de Soria

Hotel Address Juan Carlos I 16, Molinos de Duero, Spanje



Beschikbaarheid controleren

Over Hotel Rural Pinares de Soria

Hotel Rural Pinares de Soria ligt in Molinos de Duero en biedt 4-sterrencomfort met kamers met airconditioning, een eigen badkamer en een schilderachtig uitzicht op de bergen. Elke accommodatie beschikt over een inloopdouche, gratis toiletartikelen en geluidsisolatie voor een rustig verblijf.

U kunt ontspannen op het zonneterras of in de tuin, profiteren van gratis WiFi en gebruikmaken van het zitgedeelte buiten. Extra voordelen zijn onder meer een bubbelbad, een kitchenette, een balkon en een bubbelbad voor extra ontspanning.

Er wordt dagelijks een continentaal ontbijt aangeboden, inclusief glutenvrije opties, sap en kaas. Roomservice en versneld in- en uitchecken dragen bij aan het gemak.

Het hotel ligt op 21 km van de zwarte lagune van Urbión en op 103 km van de luchthaven Logroño-Agoncillo. Het hotel ligt dicht bij bezienswaardigheden zoals het busstation van Soria en het Numantino Museum. Bezoekers waarderen de handige locatie, smetteloze kamers en de rustige omgeving.


Boek een kamer

Faciliteiten

Uitgelichte voorzieningen

Gratis wifi

Gratis wifi

Ontbijt

Ontbijt

Parkeren

Gratis parkeren

Gratis parkeren

Kamervoorzieningen

Roomservice

Roomservice

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Regels

CheckinCheckin:
15:00 - 21:00

CheckoutKassa:
07:00 - 12:00
CheckoutPets:
Huisdieren zijn toegestaan

Kamers

Hotel Rural Pinares de Soria - Superior Tweepersoonskamer Met 2 Aparte Bedden

Superior Tweepersoonskamer Met 2 Aparte Bedden

Gratis wifi Uitzicht op de bergen Uitzicht op de rivier Kamer Eigen badkamer Airconditioning Balkon Geluiddicht
15 M²
2 Eenpersoonsbedden

2 Eenpersoonsbedden

2 Eenpersoonsbedden

2 Eenpersoonsbedden

Hotel Rural Pinares de Soria - Superior Tweepersoonskamer

Superior Tweepersoonskamer

Gratis wifi Uitzicht op de bergen Kamer Eigen badkamer Airconditioning Geluiddicht
13 M²
1 Tweepersoonsbed

1 Tweepersoonsbed

Hotel Rural Pinares de Soria - Deluxe Appartement

Deluxe Appartement

Gratis wifi Bubbelbad De hele plaats is van jou Uitzicht op de bergen Keuken Flatscreen-tv Slecht Eigen badkamer Airconditioning Geluiddicht
27 M²
Hotel Rural Pinares de Soria - Superior Tweepersoonskamer

Superior Tweepersoonskamer

Gratis wifi Uitzicht op de bergen Uitzicht op de rivier Kamer Eigen badkamer Airconditioning Geluiddicht
15 M²
1 Tweepersoonsbed

1 Tweepersoonsbed


Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 132 m van het centrum van Molinos de Duero verwijderd!


Location Address Juan Carlos I 16, Molinos de Duero, Spanje MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Hotel Rural Pinares de Soria

8.9 / 10

Zeer goed

Totale beoordelingsscore
Booking.com 0 gastbeoordelingen, door ons samengevat 8.9
Housity 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Housity zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Housity-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Housity-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde Vragen over Hotel Rural Pinares de Soria

Kan ik gratis parkeren bij Hotel Rural Pinares de Soria?

Ja, Hotel Rural Pinares de Soria biedt gratis parkeergelegenheid voor bezoekers.

Is er gratis Wi-Fi bij Hotel Rural Pinares de Soria?

Ja, er is gratis Wi-Fi beschikbaar bij Hotel Rural Pinares de Soria.

Hoe laat kan ik inchecken bij Hotel Rural Pinares de Soria?

Gasten kunnen bij Hotel Rural Pinares de Soria inchecken vanaf 15:00 - 21:00.

Wat is de afstand tussen Hotel Rural Pinares de Soria en het centrum van Molinos de Duero?

De afstand tussen Hotel Rural Pinares de Soria en het centrum van Molinos de Duero bedraagt 0.1 km.



Accommodaties in Molinos de Duero, Spanje

Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 2 plaatsen Lees de gids... →
Hotels
Hotels 1 plaatsen
Gasthuizen
Gasthuizen 1 plaatsen

Wat te doen in Molinos de Duero, Spanje

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.