Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Residenza Cartiera 243 Country House

Hotel Address Via Roma 243, Villorba, Italië



Beschikbaarheid controleren

Over Residenza Cartiera 243 Country House

Residenza Cartiera 243 Country House in Villorba biedt een verfijnd toevluchtsoord alleen voor volwassenen met een overloopzwembad, een zonovergoten terras en een groene tuin. Gasten kunnen profiteren van gratis WiFi, een gezellige bar en gratis fietsverhuur.

Elke kamer is uitgerust met airconditioning, een eigen badkamer met badjassen en een schilderachtig uitzicht op de tuin. De accommodatie biedt ook een solarium, loungeruimtes in de buitenlucht en gratis privéparkeergelegenheid.

Dit pension ligt op slechts 12 km van de luchthaven van Treviso en is gunstig gelegen nabij bezienswaardigheden zoals het treinstation Mestre Ospedale (35 km) en het centraal station van Treviso (11 km). Het verdient hoge cijfers voor het zwembad, de tuin en het ontbijtaanbod.
Vooral koppels waarderen de locatie: deze krijgt een score van 8,9 voor een verblijf van twee personen.


Boek een kamer

Faciliteiten

Gratis wifi

Gratis wifi

Ontbijt

Ontbijt

Buitenzwembad

Buitenzwembad

Gratis parkeren

Gratis parkeren

Bar

Bar

Koffiezetapparaat

Koffiezetapparaat

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Regels

CheckinCheckin: 13:30 - 21:30

CheckoutKassa: 07:00 - 10:00

Kamers

Residenza Cartiera 243 Country House - Tweepersoonskamer

Tweepersoonskamer

25 M²
1 Extra Groot Tweepersoonsbed

1 Extra Groot Tweepersoonsbed

Residenza Cartiera 243 Country House - Eenpersoonskamer

Eenpersoonskamer

18 M²
1 Eenpersoonsbed

1 Eenpersoonsbed

Residenza Cartiera 243 Country House - Tweepersoonskamer Met Uitzicht Op Het Zwembad

Tweepersoonskamer Met Uitzicht Op Het Zwembad

20 M²
1 Extra Groot Tweepersoonsbed

1 Extra Groot Tweepersoonsbed

Residenza Cartiera 243 Country House - Junior Suite Met Uitzicht Op De Tuin

Junior Suite Met Uitzicht Op De Tuin

52 M²
1 Extra Groot Tweepersoonsbed

1 Extra Groot Tweepersoonsbed


Locatie & bezienswaardigheden in de buurt


Location Address Via Roma 243, Villorba, Italië MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Residenza Cartiera 243 Country House

9.3 / 10

Uitstekend

Booking.com score
Booking.com 0 guest reviews, summarised by us 9.3
Housity 0 reviews written directly on our site –
Stayed here? Write a review

We read this property's reviews on Booking.com and sum up what guests say in our own words, next to reviews written directly on Housity. Every review shows where it comes from.

Booking.com: only guests who completed a stay can review there. We read those reviews and summarise them in our own words, so they are not word-for-word quotes and we don't show guest names. The score is the property's score on Booking.com.
Housity: reviews sent through the form on this page, shown as the guest wrote them. We check them before publishing, but we can't always confirm the stay.

Write a review

Stayed here? Tell us in a minute.

Very badUitstekend

Published after a quick check, shown with the Housity mark and kept separate from Booking.com reviews.



Veelgestelde Vragen over Residenza Cartiera 243 Country House

Is parkeren bij Residenza Cartiera 243 Country House gratis?

Ja, parkeren bij Residenza Cartiera 243 Country House is gratis voor gasten.

Vanaf welk tijdstip is check-in mogelijk bij Residenza Cartiera 243 Country House?

Check-in is beschikbaar bij Residenza Cartiera 243 Country House vanaf 13:30 - 21:30.

Hebben gasten toegang tot gratis Wi-Fi bij Residenza Cartiera 243 Country House?

Ja, Residenza Cartiera 243 Country House heeft overal gratis Wi-Fi.

Biedt Residenza Cartiera 243 Country House een binnen- of buitenzwembad?

Ja, de Outdoor Swimming Pool is beschikbaar voor gasten van Residenza Cartiera 243 Country House.



Accommodaties in Villorba, Italië

Hotels
Hotels 3 plaatsen
Onderhouden appartementen
Onderhouden appartementen 1 plaatsen
Gasthuizen
Gasthuizen 1 plaatsen
B&Bs
B&Bs 1 plaatsen
Landhuizen
Landhuizen 1 plaatsen

Wat te doen in Villorba, Italië

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.