Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Pigeblanc Dotonbori

Hotel Address Osaka Prefecture, Osaka, Japan



Beschikbaarheid controleren

Over Pigeblanc Dotonbori

PIGEBLANC DOTONBORI biedt comfortabele accommodatie op slechts 0,4 km van het hart van Osaka, met gratis Wi-Fi, een volledig uitgeruste keuken met essentiële apparaten en een privé-ingang. Gasten waarderen de centrale locatie, waardoor het gemakkelijk toegankelijk is voor populaire attracties zoals het Nipponbashi Monument, Zojigoi Yasuidoton Dobokukiko Monument en Hoan-ji-tempel. Het appartement beschikt over moderne voorzieningen, waaronder verwarmde vloeren, airconditioning en een ruime woonkamer ingericht met een bureau en een flatscreen televisie. Prive -badkamers komen compleet met douches, zodat gasten kunnen ontspannen na het verkennen van de vele culturele locaties van de stad. Handig gelegen in de buurt van het station van Isahaya, zullen gasten in de buurt voldoende openbaarvervoeropties vinden. Met een gemiddelde beoordeling van 8,2 van de 10 door koppels, wordt Pigeblanc Dotonbori ten zeerste aanbevolen voor diegenen die een ontspannende terugtocht zoeken te midden van de bruisende straten van Osaka.


Boek een kamer

Faciliteiten

Uitgelichte voorzieningen

Gratis wifi

Gratis wifi

Type accommodatie

Appartementen

Appartementen

Kamervoorzieningen

Lift

Lift

Keuken

Keuken

Douche

Douche

Flatscreen-tv

Flatscreen-tv

Eigen badkamer

Eigen badkamer

Airconditioning

Airconditioning

Verwarming

Verwarming

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Kamers

Pigeblanc Dotonbori - Appartement Met één Slaapkamer

Appartement Met één Slaapkamer

31 M²
Gratis wifi De hele plaats is van jou Keuken Flatscreen-tv Eigen badkamer Airconditioning
1 Twijfelaar

1 Twijfelaar

Pigeblanc Dotonbori - Appartement Met Douche

Appartement Met Douche

31 M²
Gratis wifi De hele plaats is van jou Keuken Flatscreen-tv Eigen badkamer Airconditioning
1 Twijfelaar

1 Twijfelaar

Pigeblanc Dotonbori - Appartement

Appartement

31 M²
Gratis wifi De hele plaats is van jou Keuken Flatscreen-tv Eigen badkamer Airconditioning
1 Twijfelaar

1 Twijfelaar

1 Slaapbank

1 Slaapbank


Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 2.7 km van het centrum van Osaka verwijderd!


Location Address Osaka Prefecture, Osaka, Japan MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Pigeblanc Dotonbori

7.1 / 10

Zeer goed

Totale beoordelingsscore
Booking.com 0 gastbeoordelingen, door ons samengevat 7.1
Housity 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Housity zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Housity-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Housity-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde Vragen over Pigeblanc Dotonbori

Wat is de afstand tussen Pigeblanc Dotonbori en het centrum van Osaka?

De afstand tussen Pigeblanc Dotonbori en het centrum van Osaka bedraagt 2.7 km.

Is er een keuken beschikbaar bij Pigeblanc Dotonbori?

Ja, er is een keuken beschikbaar bij Pigeblanc Dotonbori.

Is er gratis Wi-Fi bij Pigeblanc Dotonbori?

Ja, er is gratis Wi-Fi beschikbaar bij Pigeblanc Dotonbori.

Is airconditioning beschikbaar bij Pigeblanc Dotonbori?

Ja, airconditioning is beschikbaar bij Pigeblanc Dotonbori.



Accommodaties in Osaka, Japan

Appartementen
Appartementen 147 plaatsen Lees de gids... →
Hotels
Hotels 62 plaatsen Lees de gids... →
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 42 plaatsen Lees de gids... →
Gasthuizen
Gasthuizen 16 plaatsen Lees de gids... →
Onderhouden appartementen
Onderhouden appartementen 12 plaatsen Lees de gids... →
Villa's
Villa's 6 plaatsen Lees de gids... →
Hostels
Hostels 3 plaatsen Lees de gids... →
Homestays
Homestays 3 plaatsen
B&Bs
B&Bs 2 plaatsen Lees de gids... →
Capsule hotels
Capsule hotels 2 plaatsen Lees de gids... →
Hou van hotels
Hou van hotels 2 plaatsen Lees de gids... →
Inns
Inns 1 plaatsen
Landhuizen
Landhuizen 1 plaatsen

Wat te doen in Osaka, Japan

Dagtochten
Dagtochten 1 Tours

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.