Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Veelgestelde vragen

Hotel Petra

Hotel Address Oberdorf Str 142, 72270 Baiersbronn, Germany, Duitsland



Beschikbaarheid controleren

Over Hotel Petra

Hotel Petra ligt in Baiersbronn en heeft gratis fietsen, tuin, terras en gratis wifi door het hele pand. Het pand is niet roken en ligt op 44 km van het congreshuis Baden-Baden.

In het hotel worden kamers geleverd met een bureau, een flatscreen-tv, een eigen badkamer, beddengoed en handdoeken. Elke kamer heeft een veiligheidsdoos, terwijl bepaalde kamers zijn uitgerust met een balkon en anderen ook uitzicht op de stad beschikken. De kamers bieden gasten een garderobe en een ketel.

Gasten van Hotel Petra kunnen genieten van activiteiten in en rond Baiersbronn, zoals wandelen, skiën en fietsen.

De dichtstbijzijnde luchthaven is Karlsruhe/Baden-Baden, 63 km van de accommodatie, en het onroerend goed biedt een betaalde pendeldienst voor de luchthaven.


Boek een kamer

Faciliteiten

Gratis wifi

Gratis wifi

Pendeldienst

Pendeldienst

Gratis parkeren

Gratis parkeren

Familiekamers

Familiekamers

Koffiezetapparaat

Koffiezetapparaat

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Regels

CheckinCheckin: From 13:00 to 19:00

CheckoutKassa: From 07:00 to 11:00

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 956 m van het centrum van Baiersbronn verwijderd!


Location Address Oberdorf Str 142, 72270 Baiersbronn, Germany, Duitsland MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Hotel Petra

8.0 / 10

Zeer goed

Booking.com score
Booking.com 0 guest reviews, summarised by us 8.0
Housity 0 reviews written directly on our site –
Stayed here? Write a review

We read this property's reviews on Booking.com and sum up what guests say in our own words, next to reviews written directly on Housity. Every review shows where it comes from.

Booking.com: only guests who completed a stay can review there. We read those reviews and summarise them in our own words, so they are not word-for-word quotes and we don't show guest names. The score is the property's score on Booking.com.
Housity: reviews sent through the form on this page, shown as the guest wrote them. We check them before publishing, but we can't always confirm the stay.

Write a review

Stayed here? Tell us in a minute.

Very badUitstekend

Published after a quick check, shown with the Housity mark and kept separate from Booking.com reviews.



Veelgestelde Vragen over Hotel Petra

Wat is de afstand tussen Hotel Petra en het centrum van Baiersbronn?

De afstand tussen Hotel Petra en het centrum van Baiersbronn bedraagt 1 km.

Zijn luchthaven pick-up of shuttle-services beschikbaar bij Hotel Petra?

Ja, luchthavenvervoer is beschikbaar bij Hotel Petra.

Is er gratis Wi-Fi bij Hotel Petra?

Ja, er is gratis Wi-Fi beschikbaar bij Hotel Petra.

Hoe laat kan ik inchecken bij Hotel Petra?

Gasten kunnen bij Hotel Petra inchecken vanaf From 13:00 to 19:00 .

Kan ik gratis parkeren bij Hotel Petra?

Ja, Hotel Petra biedt gratis parkeergelegenheid voor bezoekers.



Accommodaties in Baiersbronn, Duitsland

Hotels
Hotels 18 plaatsen Lees de gids... →
Appartementen
Appartementen 13 plaatsen Lees de gids... →
Gasthuizen
Gasthuizen 3 plaatsen Lees de gids... →
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 1 plaatsen

Wat te doen in Baiersbronn, Duitsland

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.