Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Pension Am Kirschberg

Hotel Address Nöthnitzer Hang 27, Bannewitz, Duitsland



Beschikbaarheid controleren

Over Pension Am Kirschberg

Dit pension in Bannewitz ligt 5 kilometer ten zuiden van het historische stadscentrum van Dresden, op slechts 5 minuten lopen van kasteel Schloss Nöthnitz. Het beschikt over kamers en appartementen in landelijke stijl, gratis internet en gratis parkeergelegenheid.

Elke kamer in Pension Am Kirschberg beschikt over een televisie en een eigen badkamer, terwijl het ruime appartement geschikt is voor maximaal 4 personen. In de gemeenschappelijke ruimtes zijn koele drankjes en thee- en koffiefaciliteiten beschikbaar.

Elke ochtend wordt er tegen een dagelijkse vergoeding een stevig ontbijt aangeboden met eieren van de eigen kippen van de accommodatie en zelfgemaakte jam.

U kunt ontspannen in de grote tuin of op het tuinterras.

De bushalte Bannewitz-Nöthnitz ligt op 10 minuten lopen en biedt verbindingen naar het centrum van Dresden. Er is gratis en beveiligde parkeergelegenheid voor motorfietsen.

Vooral koppels waarderen de locatie en geven deze een beoordeling van 9,1 voor reizen met twee personen.


Boek een kamer

Faciliteiten

Uitgelichte voorzieningen

Gratis wifi

Gratis wifi

Ontbijt

Ontbijt

Parkeren

Gratis parkeren

Gratis parkeren

Gezin

Familiekamers

Familiekamers

Kamervoorzieningen

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Regels

CheckinCheckin:
14:00 - 23:30

CheckoutKassa:
07:00 - 11:00
CheckoutPets:
Huisdieren zijn toegestaan

Kamers

Pension Am Kirschberg - Eenpersoonskamer

Eenpersoonskamer

12 M²
Gratis wifi Uitzicht op de tuin Kamer Flatscreen-tv Eigen badkamer
1 Eenpersoonsbed

1 Eenpersoonsbed

Pension Am Kirschberg - Tweepersoonskamer Met 1 Of 2 Bedden

Tweepersoonskamer Met 1 Of 2 Bedden

15 M²
Gratis wifi Uitzicht op de tuin Kamer Flatscreen-tv Eigen badkamer
Pension Am Kirschberg - Vakantie Appartement

Vakantie Appartement

50 M²
Gratis wifi De hele plaats is van jou Uitzicht op de tuin Keuken Flatscreen-tv Koffiezetapparaat Afwasmachine Eigen badkamer
Pension Am Kirschberg - Driepersoonskamer

Driepersoonskamer

35 M²
Gratis wifi Uitzicht op de tuin Kamer Flatscreen-tv Eigen badkamer
1 Groot Tweepersoonsbed

1 Groot Tweepersoonsbed

1 Eenpersoonsbed

1 Eenpersoonsbed

1 Groot Tweepersoonsbed

1 Groot Tweepersoonsbed

Pension Am Kirschberg - Vakantiehuis

Vakantiehuis

85 M²
Gratis wifi De hele plaats is van jou Uitzicht op de tuin Barbecue Keuken Flatscreen-tv Koffiezetapparaat Afwasmachine Eigen badkamer Terras

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt


Location Address Nöthnitzer Hang 27, Bannewitz, Duitsland MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Pension Am Kirschberg

9.2 / 10

Uitstekend

Totale beoordelingsscore
Booking.com 0 gastbeoordelingen, door ons samengevat 9.2
Housity 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Housity zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Housity-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Housity-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde Vragen over Pension Am Kirschberg

Mogen gasten gratis parkeren bij Pension Am Kirschberg?

Ja, bezoekers kunnen zonder extra kosten parkeren.

Is Wi-Fi gratis in Pension Am Kirschberg?

Ja, Wi-Fi is gratis.

Wanneer begint het inchecken bij Pension Am Kirschberg?

Je kunt inchecken bij Pension Am Kirschberg vanaf 14:00 - 23:30.



Accommodaties in Bannewitz, Duitsland

Hotels
Hotels 1 plaatsen
Gasthuizen
Gasthuizen 1 plaatsen
B&Bs
B&Bs 1 plaatsen

Wat te doen in Bannewitz, Duitsland

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.