Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Hotel-Pension Alt-Heidenberg

Hotel Address Achenbacher Strasse 120, Siegen, Duitsland



Beschikbaarheid controleren

Over Hotel-Pension Alt-Heidenberg

Hotel-Pension Alt-Heidenberg, genesteld temidden van de schilderachtige schoonheid van het pittoreske platteland van North Rhine-Westphalia, staat als een uitnodigende terugtocht net buiten Siegen. Dit charmante pension biedt gasten een warme en gastvrije sfeer, compleet met Scandinavisch geïnspireerde meubels in zijn ruime accommodaties. Elke kamer heeft een comfortabele zithoek, een flatscreen-tv met satellietkanalen en een eigen badkamer, die bij aankomst comfort en ontspanning garanderen.

De toplocatie van het hotel biedt een panoramisch uitzicht op de bergen, waardoor elk verblijf onvergetelijk is. Gasten kunnen elke ochtend van het ontbijt van het ontbijt van hotelpensie Alt-Heidenberg, genieten van het gemak van een goed gevulde on-site supermarkt. De gedeelde keuken zorgt voor een heerlijke culinaire ervaring, terwijl de eetzaal en de gemeenschappelijke lounge kansen bieden om te socialiseren en te ontspannen na een dag het verkennen van de omliggende regio.

Voor diegenen die op zoek zijn naar buitenavonturen, is het gebied rond Hotel-Pension Alt-Heidenberg rijk aan activiteitenopties. In het hart van de zomer kunnen bezoekers beginnen met opwindende wandelingen, en tijdens de koudere maanden wacht de nabijgelegen Nununkirchen -ski -lift in wachters en snowboarders.

Toegankelijk via de A62- en A45-snelwegen, is hotel-pensioen alt-heidenberg gemakkelijk bereikbaar binnen ongeveer vijf minuten rijden. Voor reizigers die verder willen verkennen, ligt de luchthaven van Keulen-Bonn op iets minder dan achtendertig kilometers afstand en biedt het gemakkelijke verbindingen met verschillende bestemmingen in heel Europa.


Boek een kamer

Faciliteiten

Uitgelichte voorzieningen

Gratis wifi

Gratis wifi

Parkeren

Parkeren op het terrein

Parkeren op het terrein

Kamervoorzieningen

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Kamers

Hotel-Pension Alt-Heidenberg - Eenpersoonskamer

Eenpersoonskamer

Gratis wifi Flatscreen-tv Eigen badkamer
17 M²
1 Twin Bed

1 Twin Bed

Hotel-Pension Alt-Heidenberg - Dubbele Of Dubbele Kamer

Dubbele Of Dubbele Kamer

Gratis wifi Flatscreen-tv Eigen badkamer
22 M²
2 Twin Bedden

2 Twin Bedden

1 Queensize Bed

1 Queensize Bed


Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 2.4 km van het centrum van Siegen verwijderd!


Location Address Achenbacher Strasse 120, Siegen, Duitsland MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Hotel-Pension Alt-Heidenberg

6.7 / 10

Goed

Totale beoordelingsscore
Booking.com 0 gastbeoordelingen, door ons samengevat 6.7
Housity 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Housity zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Housity-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Housity-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde Vragen over Hotel-Pension Alt-Heidenberg

Beschikt Hotel-Pension Alt-Heidenberg over gratis Wi-Fi?

Ja, gasten kunnen gratis Wi-Fi gebruiken bij Hotel-Pension Alt-Heidenberg.

Ligt Hotel-Pension Alt-Heidenberg dicht bij het stadscentrum van Siegen?

Hotel-Pension Alt-Heidenberg bevindt zich op 2.4 km van het stadscentrum van Siegen.



Accommodaties in Siegen, Duitsland

Appartementen
Appartementen 16 plaatsen Lees de gids... →
Hotels
Hotels 6 plaatsen Lees de gids... →
Homestays
Homestays 4 plaatsen
Onderhouden appartementen
Onderhouden appartementen 2 plaatsen Lees de gids... →
Gasthuizen
Gasthuizen 1 plaatsen
Inns
Inns 1 plaatsen
B&Bs
B&Bs 1 plaatsen

Wat te doen in Siegen, Duitsland

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.