Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Okcheon Somakdaegi Pension

Share Hotel

Hotel Address 38, Gamno-gil, Gunbuk-myeon, Okcheon, Zuid-Korea



Beschikbaarheid controleren


Bij Okcheon Somakdaegi Pension kunnen gasten genieten van een comfortabel pensionverblijf met gratis WiFi en gratis privéparkeergelegenheid. Elke kamer is volledig uitgerust met airconditioning, een eigen badkamer, een haardroger, een eettafel, een koelkast, gratis toiletartikelen, een magnetron, een kookplaat, een minibar, een bank, een waterkoker en een televisie.

Nabijgelegen bezienswaardigheden zijn onder meer het Uam Historical Park (9 km afstand), het Daecheongho Natural Ecology Centre (10 km), Daedong Sky Park (11 km), Daejeon Station (12 km), West Daejeon Park (14 km), Hanbat Arboretum (15 km), Boramae Park (16 km), KAIST (18 km) en de internationale luchthaven Cheongju (59 km).


Boek een kamer


Over Okcheon Somakdaegi Pension

Faciliteiten

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer

Gratis wifi

Gratis wifi

Gratis parkeren

Gratis parkeren


Regels

CheckinCheckin: 14:00 - 22:00

CheckoutKassa: -
Pets AllowedHuisdieren zijn toegestaan

Kamers

Okcheon Somakdaegi Pension - Familiekamer

Familiekamer

83 M²
Airconditioning Eigen badkamer Minibar Gratis wifi
2 Tweepersoonsbedden

2 Tweepersoonsbedden

Okcheon Somakdaegi Pension - Familiekamer

Familiekamer

132 M²
Airconditioning Eigen badkamer Gratis wifi
4 Eenpersoonsbedden En 1 Tweepersoonsbed

4 Eenpersoonsbedden En 1 Tweepersoonsbed

4 Eenpersoonsbedden

4 Eenpersoonsbedden

En

En

1 Tweepersoonsbed

1 Tweepersoonsbed

Okcheon Somakdaegi Pension - Familiekamer

Familiekamer

165 M²
Airconditioning Eigen badkamer Minibar Gratis wifi
6 Eenpersoonsbeddenen3 Slaapbanken

6 Eenpersoonsbeddenen3 Slaapbanken

6 Eenpersoonsbedden

6 Eenpersoonsbedden

En

En

3 Slaapbanken

3 Slaapbanken

Okcheon Somakdaegi Pension - Familiekamer

Familiekamer

66 M²
Airconditioning Eigen badkamer Gratis wifi
2 Eenpersoonsbedden En 2 Tweepersoonsbedden

2 Eenpersoonsbedden En 2 Tweepersoonsbedden

2 Eenpersoonsbedden

2 Eenpersoonsbedden

En

En

Error

Error


Locatie

Location Address 38, Gamno-gil, Gunbuk-myeon, Okcheon, Zuid-Korea MapZie op de kaart



CulturalCulturele (10) SportSporten (2) NaturalNatuurlijke (4)
Daejeon Museum of Art
Tuin & Park

Tuin & Park

12.91 km

National Science Museum, South Korea
Nationaal Museum

Nationaal Museum

14.05 km

Expo Science Park
Tuin & Park

Tuin & Park

13.21 km

Pai Chai University
Theater

Theater

14.81 km

Daejeon University
Museum

Museum

6.23 km

Hanbat Arboretum
Tuin & Park

Tuin & Park

12.76 km

Uam Historic Park
Tuin & Park

Tuin & Park

6.25 km

Pomunsan Park
Tuin & Park

Tuin & Park

10.37 km

Ppurigongwon
Tuin & Park

Tuin & Park

14.32 km

Eulmigigongwon
Tuin & Park

Tuin & Park

14.89 km



Boek een kamer

Veelgestelde Vragen over Okcheon Somakdaegi Pension

Hoe laat kan ik inchecken bij Okcheon Somakdaegi Pension?

Gasten kunnen bij Okcheon Somakdaegi Pension inchecken vanaf 14:00 - 22:00.

Is er gratis Wi-Fi bij Okcheon Somakdaegi Pension?

Ja, er is gratis Wi-Fi beschikbaar bij Okcheon Somakdaegi Pension.

Kan ik gratis parkeren bij Okcheon Somakdaegi Pension?

Ja, Okcheon Somakdaegi Pension biedt gratis parkeergelegenheid voor bezoekers.

Accepteert Okcheon Somakdaegi Pension huisdieren?

Ja, Okcheon Somakdaegi Pension accepteert huisdieren.



Accommodaties in Okcheon, Zuid-Korea

Gasthuizen (1)

Wat te doen in Okcheon, Zuid-Korea

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.