Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Veelgestelde vragen

O novo alto do couso

Share Hotel

Hotel Address O Alto Do Couso N°11, 32703 Ourense, Spain, Spanje



Beschikbaarheid controleren


Set in Ourse, 21 km van als Burgas Thermal Springs, o novo alt do Couso beschikt over accommodatie met een tuin, gratis privéparkeren, een terras en een bar. Het pension beschikt over een restaurant en auditorium - Exhibition Center ligt op 20 km afstand.

In het pension zijn de kamers uitgerust met een garderobe en een flatscreen-tv. O Novo Alto Do Couso biedt bepaalde eenheden met een balkon- en tuinaanzicht, en alle kamers zijn uitgerust met een eigen badkamer en een bureau.

Een continentaal ontbijt is elke ochtend beschikbaar in de accommodatie.

Gasten van O Novo Alto Do Couso kunnen genieten van activiteiten in en rond Osense, zoals skiën.

Sil Canyon ligt op 39 km van het pension, terwijl Pazo Da Touza Golf op 42 km afstand ligt. De dichtstbijzijnde luchthaven is Vigo Airport, 111 km van O Novo Alto Do Couso.


Boek een kamer


Over O novo alto do couso

Faciliteiten


Regels

CheckinCheckin: From 15:00 to 23:00

CheckoutKassa: From 07:00 to 12:00

Locatie

Location Address O Alto Do Couso N°11, 32703 Ourense, Spain, Spanje MapZie op de kaart



NaturalNatuurlijke (3) CulturalCulturele (3) FoodsVoedselsoorten (1) HistoricHistorische (8) ActivitiesRondleidingen en activiteiten (1)
Sil Canyon
Natuurbehoud Gebied

Natuurbehoud Gebied

12.57 km

Serra de San Mamede
Natuurbehoud Gebied

Natuurbehoud Gebied

18.29 km

Área de Allariz Biosphere Reserve
Natuurbehoud Gebied

Natuurbehoud Gebied

17 km



Boek een kamer

Veelgestelde Vragen over O novo alto do couso

Wat is de afstand tussen O novo alto do couso en het centrum van Ourense?

De afstand tussen O novo alto do couso en het centrum van Ourense bedraagt 17.3 km.

Hoe laat kan ik inchecken bij O novo alto do couso?

Gasten kunnen bij O novo alto do couso inchecken vanaf From 15:00 to 23:00 .



Accommodaties in Ourense, Spanje

Appartementen in Ourense

Hotels in Ourense

Landhuizen in Ourense

Hostels in Ourense

Vakantiehuizen in Ourense



Appartementen (61)
Vakantiewoningen (14)
Hotels (11)
Landhuizen (6)
Gasthuizen (3)
Hostels (2)
Vakantiehuizen (2)
Homestays (1)
B&Bs (1)
Campings (1)

Wat te doen in Ourense, Spanje

Privérondleidingen (1)

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.