Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Veelgestelde vragen

Luisa Rooms 2 - Apartment in the heart of Vernazza

Hotel Address Via Ennio Quirino Visconti 9, Vernazza, Italië



Beschikbaarheid controleren

Over Luisa Rooms 2 - Apartment in the heart of Vernazza

Het ruime appartement in Vernazza biedt een gezellige toevluchtsoord met voorzieningen die perfect zijn voor ontspanning. Dit charmante pand ligt in de buurt van Vernazza Beach en heeft een oven, koelkast en fornuis, waardoor eenvoudige kookervaringen worden gewaarborgd. Geniet van het gemak van de eigen badkamer uitgerust met een badkuip en een haardroger samen met gratis toiletartikelen. Stap in de natuur met gemakkelijke toegang tot lokale attracties zoals het Technical Naval Museum en Amedeo Lia Museum. Ervaar comfort en privacy met de optie om deze ruimte zelf te maken, terwijl de nabijgelegen Pisa International Airport reizen moeiteloos maakt.


Boek een kamer

Faciliteiten

Uitgelichte voorzieningen

Huisdieren toegestaan

Huisdieren toegestaan

De hele plaats is van jou

De hele plaats is van jou

Kamervoorzieningen

Keuken

Keuken

Bad

Bad

Eigen badkamer

Eigen badkamer

Verwarming

Verwarming

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Regels

CheckinCheckin:
2:00 PM - 8:30 PM

CheckoutKassa:
6:00 AM - 10:30 AM
CheckoutPets:
Huisdieren zijn toegestaan

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 198 m van het centrum van Vernazza verwijderd!


Location Address Via Ennio Quirino Visconti 9, Vernazza, Italië MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Luisa Rooms 2 - Apartment in the heart of Vernazza

7.2 / 10

Zeer goed

Totale beoordelingsscore
Booking.com 0 gastbeoordelingen, door ons samengevat 7.2
Housity 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Housity zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Housity-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Housity-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde Vragen over Luisa Rooms 2 - Apartment in the heart of Vernazza

Biedt Luisa Rooms 2 - Apartment in the heart of Vernazza keukenfaciliteiten aan?

Ja, Luisa Rooms 2 - Apartment in the heart of Vernazza biedt toegang tot een keuken.

Mogen gasten huisdieren meenemen naar Luisa Rooms 2 - Apartment in the heart of Vernazza?

Ja, gasten mogen huisdieren meenemen.

Hoe lang duurt het om vanuit Luisa Rooms 2 - Apartment in the heart of Vernazza het centrum van Vernazza te bereiken?

Gasten van Luisa Rooms 2 - Apartment in the heart of Vernazza verblijven op 0.2 km van het centrum van Vernazza.

Vanaf welk tijdstip is check-in mogelijk bij Luisa Rooms 2 - Apartment in the heart of Vernazza?

Check-in is beschikbaar bij Luisa Rooms 2 - Apartment in the heart of Vernazza vanaf 2:00 PM - 8:30 PM.



Accommodaties in Vernazza, Italië

Appartementen
Appartementen 19 plaatsen Lees de gids... →
Gasthuizen
Gasthuizen 14 plaatsen Lees de gids... →
Hotels
Hotels 7 plaatsen Lees de gids... →
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 2 plaatsen Lees de gids... →

Wat te doen in Vernazza, Italië

Rondleidingen
Rondleidingen 1 Tours

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.