Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Lake-View Retreat with Fire Pit in Mountain Home!

Hotel Address Mountain Home, 72653-8448, United States, Verenigde Staten



Beschikbaarheid controleren


De retraite in het meer in Mountain Home biedt een ruim vakantiehuis met vier slaapkamers en drie badkamers. Geniet van gratis wifi, airconditioning en een spa -bad. Kenmerken omvatten een volledig uitgeruste keuken met moderne apparaten, een open haard, een patio, barbecue en een bureau. Het huis heeft een eettafel, koelkast, magnetron, vaatwasser, oven en kookplaat. Het pand ligt op 96 km van Boone County Airport en biedt niet-rokende accommodaties.


Boek een kamer


Over Lake-View Retreat with Fire Pit in Mountain Home!

Faciliteiten

Gratis Wifi

Gratis Wifi

Rookvrije Kamers

Rookvrije Kamers

Parkeren op het terrein

Parkeren op het terrein

Gehele appartement

Gehele appartement

Parkeren op het terrein

Parkeren op het terrein

Bekijk

Bekijk

Airconditioning

Airconditioning

Bad

Bad

Keuken

Keuken


Kamers

Lake-View Retreat with Fire Pit in Mountain Home! - Vakantiehuis

Vakantiehuis

127 M²
Bekijk Airconditioning Patio Vaatwasser Flatscreen-tv Barbecue Thee- en koffiezetapparaat in alle kamers Gratis Wifi
1 Extra Groot Tweepersoonsbed

1 Extra Groot Tweepersoonsbed

1 Groot Tweepersoonsbed

1 Groot Tweepersoonsbed

4 Eenpersoonsbedden

4 Eenpersoonsbedden


Locatie

Location Address Mountain Home, 72653-8448, United States, Verenigde Staten MapZie op de kaart



×

Offers


Boek een kamer

Veelgestelde Vragen over Lake-View Retreat with Fire Pit in Mountain Home!

Kunnen gasten genieten van kamers met airconditioning bij Lake-View Retreat with Fire Pit in Mountain Home!?

Ja, Lake-View Retreat with Fire Pit in Mountain Home! biedt accommodatie met airconditioning.

Is er een gedeelde of privékeuken bij Lake-View Retreat with Fire Pit in Mountain Home!?

Ja, keukenfaciliteiten zijn beschikbaar bij Lake-View Retreat with Fire Pit in Mountain Home!.

Is Wi-Fi gratis in Lake-View Retreat with Fire Pit in Mountain Home!?

Ja, Wi-Fi is gratis.



Accommodaties in 72653-8448, Verenigde Staten

Hotels (1)

Wat te doen in 72653-8448, Verenigde Staten

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.