Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Veelgestelde vragen

Mary Grace

Hotel Address H.NO 11/365, Near INS Dronacharya Main Gate,Veli,Fort Kochi, 682001 Cochin, India



Beschikbaarheid controleren

Over Mary Grace

MaryGrace bevindt zich in Cochin in de regio Kerala. Het pand heeft een barbecue en terras en gasten kunnen genieten van een maaltijd in het restaurant.

Een tv, evenals een laptop zijn beschikbaar. Sommige kamers hebben een zithoek waar u kunt ontspannen. Een terras of balkon wordt in bepaalde kamers te zien. Mary Grace biedt gratis wifi door het hele pand.

Er is een 24-uurs receptie bij het pand.

Fietsverhuur en autoverhuur zijn beschikbaar op deze homestay en het gebied is populair voor fietsen en vissen. Kochi Biennale ligt op 0,7 km van Mary Grace, terwijl Aster -medcity 6,8 km van het pand ligt. Kochi International Airport ligt op 17 km afstand.
Vooral paren zoals de locatie-ze beoordeelden het 8. 2 voor een reis van twee personen.


Boek een kamer


Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 3.8 km van het centrum van Kochi verwijderd!


Location Address H.NO 11/365, Near INS Dronacharya Main Gate,Veli,Fort Kochi, 682001 Cochin, India MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Mary Grace

8.0 / 10

Zeer goed

Totale beoordelingsscore
Booking.com 0 gastbeoordelingen, door ons samengevat 8.0
Housity 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Housity zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Housity-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Housity-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde Vragen over Mary Grace

Wat is de afstand tussen Mary Grace en het centrum van Kochi?

De afstand tussen Mary Grace en het centrum van Kochi bedraagt 3.8 km.



Accommodaties in Kochi, India

Homestays
Homestays 51 plaatsen
Hotels
Hotels 50 plaatsen Lees de gids... →
Appartementen
Appartementen 11 plaatsen Lees de gids... →
B&Bs
B&Bs 8 plaatsen Lees de gids... →
Villa's
Villa's 3 plaatsen Lees de gids... →
Resorts
Resorts 2 plaatsen Lees de gids... →
Onderhouden appartementen
Onderhouden appartementen 1 plaatsen
Gasthuizen
Gasthuizen 1 plaatsen
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 1 plaatsen

Wat te doen in Kochi, India

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.