Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Veelgestelde vragen

Dar Aron Tozeur

Hotel Address Avenue Ibn El Jazzar, Tozeur, Tunesië



Beschikbaarheid controleren

Over Dar Aron Tozeur

De luxueuze villa beschikt over een eigen buitenzwembad, gratis wifi en adembenemend stadsuitzicht vanuit het uitgestrekte patio. Met vijf slaapkamers, een ruime leefruimte met airconditioning en moderne voorzieningen zoals een satelliet-tv, volledig uitgeruste keuken en vier badkamers, genieten gasten van ultieme comfort en privacy. Deze villa ligt op slechts 30 km van Ong Jemel en biedt een ontspannende retraite met gratis ontbijtopties bij Dar Aron Tozeur. Geniet van het gemak van directe toegang tot buitenactiviteiten terwijl u geniet van de rust van het nabijgelegen platteland.


Boek een kamer

Faciliteiten

Gratis wifi

Gratis wifi

Huisdieren toegestaan

Huisdieren toegestaan

De hele plaats is van jou

De hele plaats is van jou

Ontbijt

Ontbijt

Buitenzwembad

Buitenzwembad

Uitzicht

Uitzicht

Familiekamers

Familiekamers

Bad

Bad

Eigen badkamer

Eigen badkamer

Airconditioning

Airconditioning

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Regels

CheckinCheckin: 3:00 PM - 6:00 PM

CheckoutKassa: 8:00 AM - 11:00 AM
Pets AllowedHuisdieren zijn toegestaan

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt

Slechts 670 m van het centrum van Tozeur verwijderd!


Location Address Avenue Ibn El Jazzar, Tozeur, Tunesië MapZie op de kaart




Veelgestelde Vragen over Dar Aron Tozeur

Biedt Dar Aron Tozeur gratis Wi-Fi aan?

Ja, Dar Aron Tozeur biedt gratis Wi-Fi voor alle gasten.

Zijn huisdieren toegestaan bij Dar Aron Tozeur?

Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Dar Aron Tozeur.

Heeft Dar Aron Tozeur een zwembad?

Ja, gasten van Dar Aron Tozeur kunnen gebruikmaken van de Outdoor Swimming Pool.

Vanaf hoe laat is inchecken bij Dar Aron Tozeur?

Het inchecken bij Dar Aron Tozeur begint om 3:00 PM - 6:00 PM.

Hoe ver ligt Dar Aron Tozeur van het centrum van Tozeur?

Dar Aron Tozeur ligt op 0.7 km van het centrum van Tozeur.

Heeft Dar Aron Tozeur airconditioning?

Ja, Dar Aron Tozeur biedt airconditioning.



Accommodaties in Tozeur, Tunesië

B&Bs
B&Bs 7 plaatsen Lees de gids... →
Appartementen
Appartementen 5 plaatsen Lees de gids... →
Hotels
Hotels 4 plaatsen Lees de gids... →
Villa's
Villa's 3 plaatsen Lees de gids... →
Gasthuizen
Gasthuizen 1 plaatsen
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 1 plaatsen

Wat te doen in Tozeur, Tunesië

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.