Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Locatie
Beoordelingen
Veelgestelde vragen

Maison de Campagne a 3 minutes du golf de Pont Royal

Hotel Address 13980 Chemin De Fontenelle 512 Alleins13980, Frankrijk



Beschikbaarheid controleren

Over Maison de Campagne a 3 minutes du golf de Pont Royal

Maison de Campagne, gelegen ongeveer 22 km ten zuidwesten van Parc des Expositions Avignon, biedt luxe accommodatie met een bubbelbad en spa -voorzieningen op slechts een korte afstand. Gelegen op loopafstand van de gerenommeerde golfbaan in Pont Royal, heeft deze charmante villa een prachtig aangelegde tuin en voldoende barbecuefaciliteiten, waardoor het de perfecte retraite is voor zowel ontspannen bezigheden als ontspanning.

Uitgerust met drie comfortabele slaapkamers, een ruime woonkamer en een volledig uitgeruste keuken met moderne apparaten zoals een vaatwasser en koffiezetapparaat, biedt Maison de Campagne een huiselijke sfeer die bevorderlijk is voor comfort en plezier. Gasten vinden hun eigen eigen badkamer met een bubbelbad en douche, compleet met gewaden voor extra gemak. Gratis Wi-Fi is gemakkelijk toegankelijk over het hele pand en zorgt voor een soepele internetconnectiviteit terwijl hij niet thuis is.

Het terras van de villa nodigt bezoekers uit om te genieten van de zon en frisse berglucht en biedt een heerlijke plek om te ontspannen na een dag doorgebracht met het verkennen van de omgeving. Bovendien hebben gasten toegang tot gratis privéparkeren, waardoor ze gemakkelijk in de buurt van attracties en activiteiten kunnen bereiken.

Voor degenen die op zoek zijn naar een meer rustige ervaring, voegt de gezellige open haard van de villa warmte en ambiance toe aan de ruimte. Een zitgedeelte zorgt ervoor dat er altijd een gastvrije plek is om te verzamelen met vrienden en familie.

Met zijn uitstekende locatie in de buurt van prestigieuze musea zoals het Center d'évocation de l'Histoire Vaudoise, belooft Maison de Campagne een gedenkwaardig verblijf te midden van rijk cultureel erfgoed en schilderachtige schoonheid. Of u nu op zoek bent naar een ontspannen uitje of een basis voor verkenning, deze villa biedt alles wat nodig is om elk bezoek echt onvergetelijk te maken.


Boek een kamer

Faciliteiten

Uitgelichte voorzieningen

Gratis wifi

Gratis wifi

Spa

Spa

Bubbelbad

Bubbelbad

De hele plaats is van jou

De hele plaats is van jou

Uitzicht

Uitzicht

Uitzicht

Parkeren

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren op het terrein

Gratis parkeren

Gratis parkeren

Gezin

Familiekamers

Familiekamers

Kamervoorzieningen

Douche

Douche

Eigen badkamer

Eigen badkamer

Airconditioning

Airconditioning

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Regels

CheckinCheckin:
5:00 PM - 7:00 PM

CheckoutKassa:
9:30 AM - 10:00 AM
CheckoutPets:
Huisdieren zijn toegestaan

Locatie & bezienswaardigheden in de buurt


Location Address 13980 Chemin De Fontenelle 512 Alleins13980, Frankrijk MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Maison de Campagne a 3 minutes du golf de Pont Royal

9.9 / 10

Uitstekend

Totale beoordelingsscore
Booking.com 4 gastbeoordelingen, door ons samengevat 9.9
Housity 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Housity zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Housity-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Het huis is prachtig.

Booking.com-gast · samengevat

Het is vlekkeloos schoon.

Booking.com-gast · samengevat

Zeer goed onderhouden.

Booking.com-gast · samengevat

Smaakvol ingericht.

Booking.com-gast · samengevat

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Housity-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde Vragen over Maison de Campagne a 3 minutes du golf de Pont Royal

Biedt Maison de Campagne a 3 minutes du golf de Pont Royal gratis Wi-Fi aan?

Ja, Maison de Campagne a 3 minutes du golf de Pont Royal biedt gratis Wi-Fi voor alle gasten.

Is er gratis parkeergelegenheid bij Maison de Campagne a 3 minutes du golf de Pont Royal?

Ja, gasten van Maison de Campagne a 3 minutes du golf de Pont Royal kunnen gratis parkeren.

Heeft Maison de Campagne a 3 minutes du golf de Pont Royal airconditioning?

Ja, Maison de Campagne a 3 minutes du golf de Pont Royal biedt airconditioning.

Vanaf hoe laat is inchecken bij Maison de Campagne a 3 minutes du golf de Pont Royal?

Het inchecken bij Maison de Campagne a 3 minutes du golf de Pont Royal begint om 5:00 PM - 7:00 PM.



Accommodaties in Alleins, Frankrijk

Villa's
Villa's 2 plaatsen
Hotels
Hotels 1 plaatsen
Appartementen
Appartementen 1 plaatsen
B&Bs
B&Bs 1 plaatsen

Wat te doen in Alleins, Frankrijk

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.