Free cookie consent management tool by TermsFeed
Overzicht
Kamers
Locatie
Veelgestelde vragen

Hotel Lago di Como

Hotel Address 4 Via Legnone, Colico, Italië



Beschikbaarheid controleren

Over Hotel Lago di Como

Hotel Lago di Como in Colico biedt comfortabele familiekamers met een eigen badkamer, airconditioning en gratis WiFi. Elke kamer beschikt over een bureau, een minibar en een televisie.

Voor het diner kunnen de gasten genieten van een ontbijtbuffet met Italiaanse gerechten, inclusief warme gerechten, verse zoete deegwaren, pannenkoeken, kaas, fruit en sap. Het gezinsvriendelijke restaurant serveert Italiaanse gerechten en pizza voor lunch en diner, met opties voor vegetarische en glutenvrije diëten.

Het hotel ligt op slechts 200 meter van het Colico-strand, op 8 km van de abdij van Piona en op 2,8 km van Torre di Fontanedo. De internationale luchthaven Orio al Serio ligt op 77 km afstand. Gasten roemen het attente personeel en de gunstige ligging.


Boek een kamer

Faciliteiten

Uitgelichte voorzieningen

Gratis wifi

Gratis wifi

Ontbijt

Ontbijt

Voorzieningen

Restaurant

Restaurant

Bar

Bar

Gezin

Familiekamers

Familiekamers

Kamervoorzieningen

Niet-rokerskamer

Niet-rokerskamer


Regels

CheckinCheckin:
16:00 - 22:00

CheckoutKassa:
-
CheckoutPets:
Huisdieren zijn toegestaan

Kamers

Hotel Lago di Como - Standaard Tweepersoonskamer

Standaard Tweepersoonskamer

Gratis wifi Minibar Flatscreen-tv Eigen badkamer Airconditioning
17 M²
1 Groot Tweepersoonsbed

1 Groot Tweepersoonsbed

Hotel Lago di Como - Superior Driepersoonskamer

Superior Driepersoonskamer

Gratis wifi Minibar Flatscreen-tv Eigen badkamer Airconditioning
20 M²
1 Groot Tweepersoonsbed

1 Groot Tweepersoonsbed

1 Eenpersoonsbed

1 Eenpersoonsbed

1 Groot Tweepersoonsbed

1 Groot Tweepersoonsbed

Hotel Lago di Como - Familiesuite

Familiesuite

Gratis wifi Uitzicht Minibar Flatscreen-tv Eigen badkamer Airconditioning Terras
80 M²
Hotel Lago di Como - Eenpersoonskamer Met Eigen Badkamer

Eenpersoonskamer Met Eigen Badkamer

Gratis wifi Minibar Flatscreen-tv Eigen badkamer Airconditioning
11 M²
1 Eenpersoonsbed

1 Eenpersoonsbed

Hotel Lago di Como - Kleine Tweepersoonskamer

Kleine Tweepersoonskamer

Gratis wifi Minibar Flatscreen-tv Eigen badkamer Airconditioning
15 M²
1 Tweepersoonsbed

1 Tweepersoonsbed

Hotel Lago di Como - Grote Tweepersoonskamer

Grote Tweepersoonskamer

Gratis wifi
19 M²
1 Groot Tweepersoonsbed

1 Groot Tweepersoonsbed

1 Groot Tweepersoonsbed

1 Groot Tweepersoonsbed

Hotel Lago di Como - Superior Tweepersoonskamer

Superior Tweepersoonskamer

Gratis wifi
17 M²
1 Groot Tweepersoonsbed

1 Groot Tweepersoonsbed

Hotel Lago di Como - Economy Tweepersoonskamer Met 1 Of 2 Bedden

Economy Tweepersoonskamer Met 1 Of 2 Bedden

Gratis wifi
17 M²
1 Groot Tweepersoonsbed

1 Groot Tweepersoonsbed


Locatie & bezienswaardigheden in de buurt


Location Address 4 Via Legnone, Colico, Italië MapZie op de kaart


Gastbeoordelingen van Hotel Lago di Como

7.4 / 10

Zeer goed

Totale beoordelingsscore
Booking.com 0 gastbeoordelingen, door ons samengevat 7.4
Housity 0 beoordelingen rechtstreeks op onze site geschreven –
Hier verbleven? Schrijf een beoordeling

Onze totaalscore combineert beoordelingen van onze boekingspartners, samengevat in onze eigen woorden, met beoordelingen die rechtstreeks op Housity zijn geschreven. Bij elke beoordeling staat waar die vandaan komt.

Partnerbeoordelingen: alleen gasten die een verblijf via een van onze boekingspartners hebben afgerond, kunnen daar een beoordeling achterlaten. Wij lezen die beoordelingen en vatten ze in onze eigen woorden samen; het zijn dus geen letterlijke citaten en we tonen geen namen van gasten. De getoonde score is die van de ac…
Housity-beoordelingen: verzonden via het formulier op deze pagina en getoond zoals de gast ze schreef. We controleren ze voor publicatie, maar kunnen het verblijf niet altijd bevestigen.

Schrijf een beoordeling

Hier verbleven? Vertel het ons in één minuut.

Very badUitstekend

Gepubliceerd na een snelle controle, getoond met het Housity-kenmerk en gescheiden gehouden van partnerbeoordelingen.



Veelgestelde Vragen over Hotel Lago di Como

Hebben gasten toegang tot gratis Wi-Fi bij Hotel Lago di Como?

Ja, Hotel Lago di Como heeft overal gratis Wi-Fi.

Vanaf welk tijdstip is check-in mogelijk bij Hotel Lago di Como?

Check-in is beschikbaar bij Hotel Lago di Como vanaf 16:00 - 22:00.



Accommodaties in Colico, Italië

Appartementen
Appartementen 11 plaatsen
Hotels
Hotels 9 plaatsen
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen 7 plaatsen
B&Bs
B&Bs 4 plaatsen
Onderhouden appartementen
Onderhouden appartementen 3 plaatsen
Gasthuizen
Gasthuizen 3 plaatsen
Villa's
Villa's 3 plaatsen
Farm verblijven
Farm verblijven 1 plaatsen

Wat te doen in Colico, Italië

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen!

Door uw e-mailadres in te voeren, stemt u ermee in gepersonaliseerde aanbiedingen en geautomatiseerde commerciële communicatie te ontvangen, inclusief promoties over onze producten en diensten, evenals die van geselecteerde partners (zonder uw gegevens met derden te delen). Voor meer details of om uw toestemming in te trekken, raadpleeg ons Privacybeleid. U kunt zich op elk moment afmelden via de link in de e-mail.